Wiadomości

stat

8 marca tulipany zakwitną na Wzgórzu

artykuł sponsorowany
Ciekawa impreza związana z Dniem Kobiet odbędzie się w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni.
Ciekawa impreza związana z Dniem Kobiet odbędzie się w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni. mat. pras/ CH Wzgórze

Choć tradycyjnym upominkiem na dzień kobiet jest tulipan, w tym roku panie, które w dniu swojego święta wybiorą się do Centrum Handlowego Wzgórze liczyć mogą na znacznie okazalsze prezenty, takie jak relaks w luksusowym SPA.Jak powinno się obchodzić Dzień Kobiet?

obdarowując panie symbolicznym upominkiem

60%

całus w policzek i szczere życzenia zupełnie wystarczą

22%

wystarczy wysłac sms lub kartkę internetową

4%

nie powinno obchodzić się tego święta

14%
  • zakończona

  • łącznie głosów: 50
W dzisiejszym świecie kobiety nie mają łatwo. Połączenie kariery zawodowej z rolą strażniczki domowego ogniska, może najzaradniejsze panie przyprawić czasem o zawrót głowy. 8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się doceniona.

Choć Dzień Kobiet przeważnie kojarzy się z czerwonymi goździkami wręczanymi paniom za czasów PRL, jest to święto międzynarodowe obchodzone w tym samym czasie w prawie 30 krajach. Zostało ustanowione na początku XX w. aby upamiętnić kobiety, które poświęciły się szerzeniu idei równouprawnienia.

Tradycja nakazuje, aby 8 marca obdarować panie symbolicznym kwiatem lub drobnym upominkiem.

- Szczególnie cieszy mnie, gdy mąż i syn razem przygotowują dla mnie jakąś niewielką niespodziankę na ten dzień - przyznaje pani Kasia z Gdańska. - Zwykle dostaje pudełko ulubionych czekoladek i wolne od codziennych obowiązków. Zakupy są zrobione, naczynia pozmywane, a obiad czeka na mnie na stole. Widzę, że moi mężczyźni bawią się przy tym doskonale i dzięki temu Dzień Kobiet staje się świętem całej naszej rodziny.

Rodzinna atmosfera panować będzie na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet w Centrum Handlowym Wzgórze, która odbędzie się 8 marca. Miły upominek w postaci tulipanów wręczanych przez piłkarzy Arki Gdynia, czeka na każdą z pań, która w godz. 15-20 odwiedzi Centrum Wzgórze. Dodatkową niespodzianką dla kobiet będą bilety na mecz Arka Gdynia - Śląsk Wrocław, również rozdawane przez piłkarzy.

Atrakcji nie zabraknie również dla rodzin świętujących pań. Dzieci bawić się będą mogły z rówieśnikami pod czujnym okiem animatorek, a nagrodę w jednym z konkursów zdobyć może każdy. Jedną z takich nagród jest pobyt dla dwóch osób w luksusowym SPA w Giżycku.

Podczas imprezy odbędzie się finał konkursu organizowanego przez Radio Plus pod hasłem "Prawo jazdy na Dzień Kobiet". 5 szczęśliwców weźmie udział w finale, a zwycięzca będzie mógł bezpłatnie i bezstresowo nauczyć się jeździć samochodem, a także podzielić się swoją radością za pośrednictwem radia w jednym z pięciu wejść na żywo.


Regulaminy konkursów dostępne są tutaj
artykuł sponsorowany
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najnowsze wiadomości

Kalendarz imprez

kalendarz

Zdjęcia z imprez

    Nowe lokale

    Najczęściej czytane