Wydarzenie

Amberif 16. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 - 14 marca 2009
miejsce:

Międzynarodowe Targi Gdańskie  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
Międzynarodowe Targi Gdańskie mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 16. edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif 2009.

Kolekcje jubilerskie i złotnicze, kamienie jubilerskie, zegarki oraz biżuterię importowaną zaprezentuje blisko 450 firm z 12 krajów.

Targi dostępne wyłącznie dla Gości Branżowych.

Targi będą zorganizowane podobnie jak w poprzedniej edycji w sektorach tematycznych:

Hala Bursztynowa nr 5 - biżuteria z bursztynu bałtyckiego, biżuteria srebrna i złota zdobiona bursztynem, opakowania do biżuterii, przedmioty dekoracyjne i użytkowe z bursztynu

Hala Srebrna nr 4 - biżuteria z bursztynu bałtyckiego, biżuteria srebrna i złota, kamienie jubilerskie, opakowania do biżuterii, przedmioty dekoracyjne i użytkowe z bursztynu

Hala Złota nr 3 - kolekcje jubilerskie i złotnicze, kamienie jubilerskie, biżuteria importowana, wyroby korpusowe

Pawilon Techniczny - maszyny i narzędzia dla przemysłu jubilerskiego

Program targów obejmuje cykl seminariów o szerokim spektrum tematów ważnych dla znawców i miłośników jubilerstwa i bursztynnictwa. Seminarium gemmologiczne zorganizuje Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich we współpracy z Wysoką Radą Diamentów z Antwerpii, sesja Historyków Sztuki poświęcona będzie polskiemu złotnictwu, a seminarium o Bursztynie Bałtyckim przygotuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników we współpracy z Muzeum Ziemi PAN w Warszawie.

Szczególną uwagą gości i uczestników targów cieszy się co roku Gala Mody i Bursztynu - pokaz mody i biżuterii, przygotowany przez znanych kreatorów mody przy współpracy projektantów biżuterii. Mamy nadzieję, ze i tym razem dostarczy Państwu wielu wrażeń estetycznych i inspiracji do dalszej pracy.

Zapraszamy na targi, zapraszamy do Gdańska na spotkanie z przyjaciółmi i konkurentami, z klientami i pasjonatami, ze wszystkimi uczestnikami tętniącej życiem międzynarodowej społeczności jubilerów i bursztynników.

Przeczytaj także

  • Targi Amberif nie dla publiczności
    11 marca 2009 (98 opinii)

    W tym roku na gdańskich targach Amberif zwiedzający nie są mile widziani. Powód? Wystawcy narzekali, że osoby krążące między stoiskami i jedynie przyglądające się towarom utrudniają...

Dodaj zdjęcie

Opinie (5)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Minione podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez