Wydarzenie

Demian Band - 15 urodziny Blues Clubu

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 kwietnia 2017 (czwartek)
godzina:
19:30
miejsce:

Blues Club  mapa

adres:
Gdynia, Portowa 9
bilety:
50 zł , ulgowy 40 zł
PATRONAT

Z okazji 15. urodzin Blues Clubu zapraszamy 20 kwietnia na koncert Demian Band.Demian Band to prawdziwe  blues rockowe Power Trio z najbardziej potężnymi występami na żywo jakie kiedykolwiek można zobaczyć.Za niepowtarzalne brzmienie zespołu odpowiadają wpływy Bo Diddley'a, bluesa z delty Mississippi oraz surowego, garażowego rocka.

Dzięki temu ich występy na żywo to istna impreza gdzie liczy się tylko energia oraz granie płynące z samego serca, które publiczność nieodmiennie podchwytuje.Warto wspomnieć, że Demian Band dzielił scenę z takimi gwiazdami bluesa jak Eric Sardinas czy Bernard Allison, a także poprzedzał koncerty Jimmiego Vaughana, Roya Rogersa oraz Los Lobos. Po wielu latach w trasie i licznych doświadczeniach lider zespołu buduje własny uniklany model wzmacniacza gitarowego - Matamp Demian. Albumy formacji - "Devil By My Side" i "Tattoo'd Fish" osiągnęły wielki sukces międzynarodowy, dotarły nawet do szczytu listy przebojów amerykańskiego bluesa.

Przeczytaj także

  • Blues Club kończy piętnaście lat i ma się dobrze wideo
    18 kwietnia 2017 (16 opinii)

    Gdyński Blues Club to jeden z najważniejszych lokali bluesowych w Polsce. - Nie omija nas żadna istotna trasa koncertowa - mówi właściciel i zaprasza na koncert argentyńskiego trio Demian...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez