Wydarzenie

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
15 - 18 czerwca 2017
godzina:
12:00
miejsce:

PPNT Gdynia  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
bilety:
wstęp wolny

Już po raz czwarty w Gdyni zabrzmią głosy młodych i utalentowanych solistów oraz zespołów wokalnych. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2017 odbędzie się w dniach 15-18 czerwca, w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym.Festiwal Gdynia OPEN ma charakter konkursu, w którym mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 roku życia. Pierwsze trzy dni festiwalu (15 - 17 czerwca) będą poświęcone na przegląd występów solistów i zespołów wokalnych, podzielonych na kategorie wiekowe. Czwartego dnia (18 czerwca) laureaci Gdynia OPEN 2017 zaprezentują się podczas uroczystego koncertu.

Organizatorem muzycznego wydarzenia dla młodych jest Laboratorium Innowacji Społecznych współpracujące z Zespołem Szkół nr 14 w Gdyni.

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2017 podczas dotychczasowych trzech edycji zawsze gromadził liczne grono uczestników, a poziom artystyczny występów zachęcał widownię do spontanicznej zabawy. W tym roku również zapowiada się dobra zabawa i niezapomniana atmosfera.
Regulamin konkursu, formularz zgłoszenia oraz szczegóły dotyczące tegorocznej edycji festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.gdyniaopen.pl

Na zgłoszenia czekamy do 7 maja, formularz zgłoszenia oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie
Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez