Wydarzenie

Gracjan Kalandyk

data:
30 kwietnia 2017 (niedziela)
godzina:
19:00
miejsce:

Blues Club  mapa

adres:
Gdynia, Portowa 9
bilety:
20 zł , ulgowy 15 zł
Kup bilet
PATRONAT

Gracjan Kalandyk - aktualnie kończy prace nad debiutanckim albumem, który ukaże się na początku przyszłego roku nakładem Universal Music Polska.Album nagrywany jest w warszawskim studiu NEXTPOP Songwriters' Label, a jego produkcją zajął się Robert Amirian, znany ze współpracy z takimi artystami jak: Fismoll, Ewa Farna, Ania Szarmach, Kari, Kasia Kowalska, Anita Lipnicka, Kayah, Mietek Szcześniak czy Kuba Badach.

Jego pierwszy singiel - "Chodź" - zapowiadający album w pierwszy tydzień został wyświetlony ponad 100 000 razy. "Mimo delikatnego, eterycznego wstępu do albumu jakim jest "Chodź" zapewniam, że album to istna bomba muzycznych kolorów, o czym będziecie mogli przekonać się na koncertach!" - mówi artysta.

Oprócz akustycznych, delikatnych utworów na koncercie nie zabraknie przesterowanych dźwięków!

Jest uczestnikiem i jednym z najbardziej zapamiętanych artystów IV edycji programu X Factor oraz finalistą V edycji programu The Voice of Poland, w którym zachwycił jurorów i widzów swoim magnetycznym głosem i muzyczną wrażliwością. Następnie zagrał wiele koncertów akustycznych w całej Polsce. Ma za sobą również kilka koncertów, na których wystąpił wspólnie z m. in. zespołem Dżem, Markiem Piekarczykiem i TSA, Margaret, Juan Carlos Cano, Justyną Steczkowską.

Bilety w cenie 15 zł (studenckie) i 20 zł (normalne) do nabycia w klubie.
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Opinie (razem: 2)

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez