Wydarzenie

Luźne gadki

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
19 sierpnia 2017 (sobota)
godzina:
19:00
miejsce:

Sports Pub  mapa

adres:
Gdańsk, Leona Miszewskiego 12/13
bilety:
wstęp wolny

70 lat Saaba uczczone w Gdańsku - samochody jak samoloty. Mówi się, że Volvo się toczy a Saabem lata. Grupa miłośników Szwedzkich samochodów SAAB o nazwie "Saab Luźne Gadki" ma nieskrywaną przyjemność zaprosić Wszystkich miłośników aut Szwedzkiej marki Saab i nie tylko, do spędzenia wspólnego, fajnego wieczoru w Gdańsku.SAAB zawsze podkreślał lotnicze korzenie, a w obiegu krąży historia o tym, że nad pierwszym prototypem pracował projektant skrzydeł i dlatego powstał samochód w kształcie skrzydła o niewiarygodnie niskim współczynniku oporu powietrza. Czy to prawda?

To nie będzie tylko zwykły, motoryzacyjny spot - to ma być spotkanie z rodziną, Saabową rodziną. Poznamy również wiele ciekawostek o marce. Poznamy jej modele produkcyjne i prototypy. Kameralny, klimatyczny spot, który nie tylko ma integrować, ale również pokazywać, że właściciele Saabów to wyjątkowa grupa. Na tym wieczorze, na którym poznamy historię i ciekawostki związane z Saab'em będzie można również wziąć udział w ciekawych prelekcjach.

Samochodowe spotkanie odbędzie się 19 sierpnia o godz. 19.00 w Gdańsku-Wrzeszczu w Sports Pubie przy ul. Miszewskiego 12/13.

W programie m.in. prezentacja i dyskusja, którą poprowadzi Paweł Szafrański - wielki znawca i miłośnik skandynawskich aut. Odkryje przed nami tajemnice i ciekawostki związane z Saab'em. Masz pytanie? On zna odpowiedź! Z kolei o miłości do Saaba, ideologii oraz kulturze właścicieli Saabów opowie Bartłomiej Chruściński, dziennikarz motoryzacyjny, jak sam o sobie mówi: Saabofil!

Organizatorzy oprócz merytorycznej części nastawiają się również na trochę rozrywki: będzie można m.in. zmierzyć się w wirtualnym wyścigu na telebimie. Przed lokalem zaparkują historyczne i te bardziej współczesne auta, tej wyjątkowej marki.

Na przybyłych będą czekać pamiątkowe wlepy i inne atrakcje. Wstęp jest wolny a na bieżąco o wydarzeniu przeczytać można na facebooku.

Spotkajmy się razem. We are SAAB!
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez