Wydarzenie

Masta ACE

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
2 kwietnia 2017 (niedziela)
godzina:
18:00
miejsce:

Klub Ucho

adres:
Gdynia, Świętego Piotra 2
bilety:
39 - 59 zł
PATRONAT

"One of the great pure New York MC's!" Już 2 kwietnia w Gdyni w klubie Ucho wystąpi MASTA ACE! (NY, USA)Masta Ace, nie przypadkowo stawiany jest obok Rakima, obaj raperzy reprezentują Nowy Jork i zadebiutowali w latach '80 będących złotą erą Hip Hopu, obaj mają na koncie kawałki i zwrotki, które na stałe wpisały się w naszą kulturę. Dlatego pytanie "Who's better: Masta Ace or Rakim?" powtarza się często. Masta Ace ma na swoim koncie osiem albumów nagranych solo i we współpracy z takimi sławami jak MF Doom czy Ed OG. Wiele z tych płyt, nagranych w ostatnim dziesięcioleciu, do dziś uznawane są za klasyczne.

Magazyn Rolling Stones napisał: "even the most avid fan of raw hip-hop lyricism can sometimes neglect to mention Masta Ace alongside hard-bitten champs such as Rakim, KRS-One, Big Daddy Kane, Slick Rick andKool G. Rap".

Również Eminem uważa Masta Ace za jeden ze swoich największych muzycznych autorytetów, "Masta Ace had amazing storytelling skills - his thoughts were so vivid". Razem mogliśmy ich usłyszeć w utworze Hellbound.

The Classics Ain't Dead Keep the Real Hip Hop ALIVE!
Dodaj zdjęcie

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez