Wydarzenie

Targi Mieszkaniowe Nowy Dom Nowe Mieszkanie

data:
2 - 3 września 2017
miejsce:

Gdynia Arena  mapa

adres:
Gdynia, Kazimierza Górskiego 8
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Szukasz swojego pierwszego mieszkania, domu, chciałbyś posiadane lokum zamienić na większe, a może czas na zakup działki? Potrzebujesz fachowej porady kredytowej? Brakuje ci inspiracji i pomysłu jak wykończyć wnętrze, nie wiesz, z jakich materiałów skorzystać? Chcesz się dowiedzieć jak szybko i bezpiecznie sfinansować zakup nieruchomości? Przyjdź na Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie, które odbędą się 2 i 3 września w Gdynia Arenie.



WSTĘP WOLNY

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie to kompleksowy przegląd oferty domów i mieszkań z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Każdy z odwiedzających znajdzie lokum dostosowane do swoich potrzeb. Na zainteresowanych zakupem nieruchomości czekać będą deweloperzy, pośrednicy nieruchomości, doradcy kredytowi, architekci wnętrz. Można będzie przeprowadzić symulację wysokości i warunków kredytu czy ocenić ryzyko zakupu mieszkania, dowiedzieć się od czego zależy wartość zabezpieczenia kredytu, jak uniknąć rejestrów kredytowych.

Wszyscy zainteresowani własnym mieszkaniem kupią je na targach - bezpiecznie i w korzystnej cenie - dzięki bogatemu programowi otwartych wykładów prowadzonych przez niezależnych specjalistów. Goście targów poznają od podszewki program Mieszkanie+, dowiedzą się jak i co zrobić, aby dostać dofinansowanie z obecnie funkcjonującego jeszcze programu MdM. Nie do przecenienia są także techniczne wskazówki - jak uniknąć błędów przy odbiorze mieszkania od dewelopera - porady i sugestie na co zwrócić uwagę, czy warsztaty poświęcone aranżacji wnętrz: na co zwracać uwagę przy wyborze mieszkania, jak obliczyć koszty wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Dla ciekawych przygotowano także cykl wykładów omawiających wynajem mieszkań.

Dzień wcześniej, w Gdyńskiej Szkole Filmowej, odbędzie się konferencja urbanistyczna. Targowa scena będzie miejscem, gdzie kontynuowane będą dyskusje.

Odwiedzający targi otrzymują też czasopisma o tematyce wnętrzarskiej, budowlanej oraz mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe.
targi, konferencje
Wstęp wolny

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez