Wydarzenie

Trio Per Ka

UWAGA! Impreza już się odbyła
data:
22 kwietnia 2017 (sobota)
godzina:
19:00
miejsce:

Scena Muzyczna Gdańsk  mapa

adres:
Gdańsk, Powstańców Warszawskich 25
bilety:
10 zł
PATRONAT

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na koncert perkusyjny w wykonaniu zespołu Trio Per Ka, który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 19:00 w Scenie Muzycznej GAK, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.Kompozycja trzech perkusistów, trzech różnych charakterów oraz jednej pasji - Tomasz Myszk, Nikodem Wojtkiewicz oraz Mateusz Zawadzki. Obywatele jednego kraju i trzech miast - Gdańska, Wałbrzycha oraz Warszawy. Swoją współpracę zapoczątkowali na Gdańskiej Akademii Muzycznej.

Perkusyjna "paczka" pierwszy raz w tym składzie zaprezentowała się na Noworocznym Koncercie Charytatywnym organizowanym przez manager zespołu Natalię Chojnowską w styczniu

2015 r. Od tego momentu zespół perkusyjny funkcjonuje jako Trio Per Ka. 

Na co dzień pracują i uczą się w Gdańsku ale i nie tylko. Swoje umiejętności szkolą podczas różnych wyjazdów, także zagranicznych. Studenci Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz The Royal Danish Academy of Music w Kopenhadze. Uczestnicy różnych kursów mistrzowskich prowadzonych przed wybitnych przedstawicieli sztuki perkusyjnej m. in. David Friedman (Niemcy/USA), Carlo Willems (Belgia), Bernhard Wulff (Niemcy), Ignacio Ceballos Martin (Hiszpania), Casey Cangelosi (USA), Marta Klimasara (Polska/Niemcy), Paolo Cimmino (Włochy), Jean-Baptiste Leclere (Francja), She-e Wu (Korea), Theodor Milkov (Grecja) czy Daniella Ganeva (UK).  

Miłośnicy sztuki- szeroko rozumianej. Różne zainteresowania członków zespołu, sprawiają, że jest to energetyczne, pełne niespodzianek Trio. Muzykę interpretują w różny sposób ale z takim samym zaangażowaniem. Planują, pracują, realizują. W swoich perkusyjnych "grotach" tworzą, aranżują i przygotowują utwory światowej sławy perkusistów, które można usłyszeć i... zobaczyć podczas widowiskowych koncertów. Swoją muzyczną działalność kierują do wszystkich artystycznych smakoszy, a także tych, którzy nie mieli jeszcze okazji wejść w świat zaszczepiony muzycznym szaleństwem. 

Przyjdź, zobacz, posłuchaj! 

Bilety w cenie 10 zł są do nabycia w budynku Sceny Muzycznej Gdańsk, przy ul. Powstańców Warszawskich 25 oraz za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl. 
koncerty
bilety 5 zł
spektakle
bilety 10 zł
Kup bilet
Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Tytuł:
Treść:
Autor (opcjonalny):
E-mail (opcjonalny):
Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez