Wydarzenie

Voo Voo

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
27 kwietnia 2017 (czwartek)
godzina:
20:00
miejsce:

Gdański Teatr Szekspirowski  mapa

adres:
Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1
bilety:
50, 60, 80 zł - szczegóły w opisie
Bilety wyprzedane
PATRONAT

Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Voo Voo wystąpi w Teatrze Szekspirowskim.Jak żartuje Wojciech Waglewski: Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić...

To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu "Dobry wieczó"r, spowodowało skutek odwrotny - album uzyskał status Złotej Płyty, a piosenka "Gdybym", z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.

Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę.

- Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od Poniedziałku, we wtorki od Wtorku itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie. - dodaje Waglewski.

Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski. Płyta powstawała w grudniu 2016 i styczniu 2017 roku w Studiu S-4, a także w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Za realizację dźwięku odpowiadał Jacek Gładkowski. Piotr Emade Waglewski materiał zmiksował i współpracował przy jego produkcji.

Nowa płyta Voo Voo zatytułowana "7" ukaże się 7 marca 2017, a będzie ją promować utwór "Środa".
Informacja o biletach:
bilety w cenie:
80 zł - parter
60 zł - I, II i III miejsca
50 zł - galerie boczne, miejsca nienumerowane

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  zamknij

  Najbliższe podobne imprezy

  Minione podobne imprezy

  Kalendarz imprez

  kalendarz

  Najczęściej czytane

  Zdjęcia z imprez