W tym wyjątkowym dniu będziemy mieli okazję znowu usłyszeć największe przeboje z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego. "Zacznij od Bacha", "Izolda", "Chałupy Welcome to", czy wreszcie "Z Tobą chcę oglądać świat".
Artyście towarzyszyć będzie 4-osobowy zespół muzyczny, a on sam z radością dołączy do instrumentalistów grając na skrzypcach i trąbce. O sobie mówi, że jest śpiewającym muzykiem. A kobiety? No cóż zawsze towarzyszyły Wodeckim w życiu. Tego dnia także będą obecne.
Zbigniew Wodecki - swoja przygodę z muzyka rozpoczął w wieku 5 lat. Współpracował w Piwnicą pod Baranami, zespołem Anawa i Markiem Grechutą, Ewą Demarczyk. Wreszcie rozpoczął własna karierę, którą z sukcesem kontynuuje do dziś.
Bilety: 60/80/100 zł
- kasa Filharmonii tel. 58 320 62 62
- www.filharmonia.gda.pl
- www.bilety24.pl



na liście wydarzeń.









Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.