Wiadomości

stat

8 marca tulipany zakwitną na Wzgórzu

Ciekawa impreza związana z Dniem Kobiet odbędzie się w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni.
Ciekawa impreza związana z Dniem Kobiet odbędzie się w Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni. mat. pras/ CH Wzgórze

Choć tradycyjnym upominkiem na dzień kobiet jest tulipan, w tym roku panie, które w dniu swojego święta wybiorą się do Centrum Handlowego Wzgórze liczyć mogą na znacznie okazalsze prezenty, takie jak relaks w luksusowym SPA.Jak powinno się obchodzić Dzień Kobiet?

obdarowując panie symbolicznym upominkiem

60%

całus w policzek i szczere życzenia zupełnie wystarczą

22%

wystarczy wysłac sms lub kartkę internetową

4%

nie powinno obchodzić się tego święta

14%
  • zakończona

  • łącznie głosów: 50
W dzisiejszym świecie kobiety nie mają łatwo. Połączenie kariery zawodowej z rolą strażniczki domowego ogniska, może najzaradniejsze panie przyprawić czasem o zawrót głowy. 8 marca to dzień, w którym każda kobieta powinna poczuć się doceniona.

Choć Dzień Kobiet przeważnie kojarzy się z czerwonymi goździkami wręczanymi paniom za czasów PRL, jest to święto międzynarodowe obchodzone w tym samym czasie w prawie 30 krajach. Zostało ustanowione na początku XX w. aby upamiętnić kobiety, które poświęciły się szerzeniu idei równouprawnienia.

Tradycja nakazuje, aby 8 marca obdarować panie symbolicznym kwiatem lub drobnym upominkiem.

- Szczególnie cieszy mnie, gdy mąż i syn razem przygotowują dla mnie jakąś niewielką niespodziankę na ten dzień - przyznaje pani Kasia z Gdańska. - Zwykle dostaje pudełko ulubionych czekoladek i wolne od codziennych obowiązków. Zakupy są zrobione, naczynia pozmywane, a obiad czeka na mnie na stole. Widzę, że moi mężczyźni bawią się przy tym doskonale i dzięki temu Dzień Kobiet staje się świętem całej naszej rodziny.

Rodzinna atmosfera panować będzie na imprezie zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet w Centrum Handlowym Wzgórze, która odbędzie się 8 marca. Miły upominek w postaci tulipanów wręczanych przez piłkarzy Arki Gdynia, czeka na każdą z pań, która w godz. 15-20 odwiedzi Centrum Wzgórze. Dodatkową niespodzianką dla kobiet będą bilety na mecz Arka Gdynia - Śląsk Wrocław, również rozdawane przez piłkarzy.

Atrakcji nie zabraknie również dla rodzin świętujących pań. Dzieci bawić się będą mogły z rówieśnikami pod czujnym okiem animatorek, a nagrodę w jednym z konkursów zdobyć może każdy. Jedną z takich nagród jest pobyt dla dwóch osób w luksusowym SPA w Giżycku.

Podczas imprezy odbędzie się finał konkursu organizowanego przez Radio Plus pod hasłem "Prawo jazdy na Dzień Kobiet". 5 szczęśliwców weźmie udział w finale, a zwycięzca będzie mógł bezpłatnie i bezstresowo nauczyć się jeździć samochodem, a także podzielić się swoją radością za pośrednictwem radia w jednym z pięciu wejść na żywo.


Regulaminy konkursów dostępne są tutaj
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najnowsze wiadomości

Kalendarz imprez

kalendarz

Zdjęcia z imprez

    Nowe lokale

    Najczęściej czytane