Wydarzenie

ARRM / Lonker See / Sunwôrm

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
17 lutego 2017 (piątek)
godzina:
19:00 - 23:00
miejsce:

B90  mapa

adres:
Gdańsk, Elektryków
bilety:
20 - 25 zł
PATRONAT

Trzy polskie zespoły zawitają w lutym na scenę Soundrive Stage! Poznajcie je bliżej:ARRM [Sosnowiec] [Drone/ Ambient/ Drone Doom]
www.facebook.com/ARRMambient
www.arrm.bandcamp.com
www.youtube.com/watch?v=MbEgw8knRPI&feature=youtu.be
ARRM to instrumentalny projekt ludzi związanych z między innymi Thaw, Furią, 52um, Sun For Miles i Meteor. Muzyka przez nich tworzona ociera się o ścieżki dźwiękowe do filmów Lyncha czy Jarmuscha. Na koncie mają split ze Starą Rzeką, który wydało Wounded Knife Records. Na koncercie w B90 będzie można nabyć debiutancki album ARRM, wydany na CD oraz na winylu.

Lonker See [Gdynia] [Psychedelic Rock/ Jazz/ Space Rock]
www.facebook.com/LonkerSee
www.lonkersee.bandcamp.com/album/split-image
www.youtube.com/watch?v=qZPaNPm_ueg
Lonker See jest projektem, który rozpoczął działalność jako ambientowy duet Bartosza Boro Borowskiego i Joanny Kucharskiej, znanych z 1926 czy Kiev Office. Po nagraniu EPki, muzycy zdecydowali poszerzyć skład o uznanych trójmiejskich muzyków jazzowych - Tomka Gadeckiego i Michała Gosa oraz zmienić formułę muzyczną, zgłębiając szersze spektrum gatunków. W muzyce Lonker See usłyszeć można jazz, space rock i psychodelę, ich brzmienie pełne jest przestrzeni, bazuje na długich formach i jest w nim dużo miejsca na improwizację. Debiutancki album Lonker See ("Split Image") ukazała się w kwietniu 2016 roku nakładem wytwórni Music Is The Weapon.

Sunwôrm [Gdynia] [Drone/ Ambient]
www.facebook.com/sunworm
www.youtube.com/channel/UCH3wrsi7UJtHqiwDh35Zdxw
Sunwôrm to poboczny projekt muzyków związanych z zespołami Ampacity, Blindead i Nowa Ziemia. Ich twórczość oscyluje wokół takich gatunków, jak drone czy ambient. Nisko, przestrzennie i bardzo klimatycznie. Ich debiutancki album ukaże się wkrótce.

Bilety: 20/25zł

Przeczytaj także

  • Koncertowy luty. Gdzie się wybrać?
    3 lutego 2017 (16 opinii)

    Polecamy koncerty, na które warto wybrać się w nadchodzącym miesiącu. Jeśli nie zdążyliście wziąć udziału w dzisiejszym konkursie z biletami na koncert Roda Stewarta, kolejna szansa już w...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Minione podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez