Wydarzenie

ARRM / Lonker See / Sunwôrm

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
17 lutego 2017 (piątek)
godzina:
19:00 - 23:00
miejsce:

B90  mapa

adres:
Gdańsk, Elektryków
bilety:
20 - 25 zł
PATRONAT

Trzy polskie zespoły zawitają w lutym na scenę Soundrive Stage! Poznajcie je bliżej:ARRM [Sosnowiec] [Drone/ Ambient/ Drone Doom]
www.facebook.com/ARRMambient
www.arrm.bandcamp.com
www.youtube.com/watch?v=MbEgw8knRPI&feature=youtu.be
ARRM to instrumentalny projekt ludzi związanych z między innymi Thaw, Furią, 52um, Sun For Miles i Meteor. Muzyka przez nich tworzona ociera się o ścieżki dźwiękowe do filmów Lyncha czy Jarmuscha. Na koncie mają split ze Starą Rzeką, który wydało Wounded Knife Records. Na koncercie w B90 będzie można nabyć debiutancki album ARRM, wydany na CD oraz na winylu.

Lonker See [Gdynia] [Psychedelic Rock/ Jazz/ Space Rock]
www.facebook.com/LonkerSee
www.lonkersee.bandcamp.com/album/split-image
www.youtube.com/watch?v=qZPaNPm_ueg
Lonker See jest projektem, który rozpoczął działalność jako ambientowy duet Bartosza Boro Borowskiego i Joanny Kucharskiej, znanych z 1926 czy Kiev Office. Po nagraniu EPki, muzycy zdecydowali poszerzyć skład o uznanych trójmiejskich muzyków jazzowych - Tomka Gadeckiego i Michała Gosa oraz zmienić formułę muzyczną, zgłębiając szersze spektrum gatunków. W muzyce Lonker See usłyszeć można jazz, space rock i psychodelę, ich brzmienie pełne jest przestrzeni, bazuje na długich formach i jest w nim dużo miejsca na improwizację. Debiutancki album Lonker See ("Split Image") ukazała się w kwietniu 2016 roku nakładem wytwórni Music Is The Weapon.

Sunwôrm [Gdynia] [Drone/ Ambient]
www.facebook.com/sunworm
www.youtube.com/channel/UCH3wrsi7UJtHqiwDh35Zdxw
Sunwôrm to poboczny projekt muzyków związanych z zespołami Ampacity, Blindead i Nowa Ziemia. Ich twórczość oscyluje wokół takich gatunków, jak drone czy ambient. Nisko, przestrzennie i bardzo klimatycznie. Ich debiutancki album ukaże się wkrótce.

Bilety: 20/25zł

Przeczytaj także

  • Koncertowy luty. Gdzie się wybrać?
    3 lutego 2017 (16 opinii)

    Polecamy koncerty, na które warto wybrać się w nadchodzącym miesiącu. Jeśli nie zdążyliście wziąć udziału w dzisiejszym konkursie z biletami na koncert Roda Stewarta, kolejna szansa już w...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez