Wydarzenie

Amberif 16. Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 - 14 marca 2009
miejsce:

Międzynarodowe Targi Gdańskie  mapa

adres:
Gdańsk, Żaglowa 11
Międzynarodowe Targi Gdańskie mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 16. edycji Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif 2009.

Kolekcje jubilerskie i złotnicze, kamienie jubilerskie, zegarki oraz biżuterię importowaną zaprezentuje blisko 450 firm z 12 krajów.

Targi dostępne wyłącznie dla Gości Branżowych.

Targi będą zorganizowane podobnie jak w poprzedniej edycji w sektorach tematycznych:

Hala Bursztynowa nr 5 - biżuteria z bursztynu bałtyckiego, biżuteria srebrna i złota zdobiona bursztynem, opakowania do biżuterii, przedmioty dekoracyjne i użytkowe z bursztynu

Hala Srebrna nr 4 - biżuteria z bursztynu bałtyckiego, biżuteria srebrna i złota, kamienie jubilerskie, opakowania do biżuterii, przedmioty dekoracyjne i użytkowe z bursztynu

Hala Złota nr 3 - kolekcje jubilerskie i złotnicze, kamienie jubilerskie, biżuteria importowana, wyroby korpusowe

Pawilon Techniczny - maszyny i narzędzia dla przemysłu jubilerskiego

Program targów obejmuje cykl seminariów o szerokim spektrum tematów ważnych dla znawców i miłośników jubilerstwa i bursztynnictwa. Seminarium gemmologiczne zorganizuje Stowarzyszenie Rzeczoznawców Jubilerskich we współpracy z Wysoką Radą Diamentów z Antwerpii, sesja Historyków Sztuki poświęcona będzie polskiemu złotnictwu, a seminarium o Bursztynie Bałtyckim przygotuje Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników we współpracy z Muzeum Ziemi PAN w Warszawie.

Szczególną uwagą gości i uczestników targów cieszy się co roku Gala Mody i Bursztynu - pokaz mody i biżuterii, przygotowany przez znanych kreatorów mody przy współpracy projektantów biżuterii. Mamy nadzieję, ze i tym razem dostarczy Państwu wielu wrażeń estetycznych i inspiracji do dalszej pracy.

Zapraszamy na targi, zapraszamy do Gdańska na spotkanie z przyjaciółmi i konkurentami, z klientami i pasjonatami, ze wszystkimi uczestnikami tętniącej życiem międzynarodowej społeczności jubilerów i bursztynników.

Przeczytaj także

  • Targi Amberif nie dla publiczności
    11 marca 2009 (98 opinii)

    W tym roku na gdańskich targach Amberif zwiedzający nie są mile widziani. Powód? Wystawcy narzekali, że osoby krążące między stoiskami i jedynie przyglądające się towarom utrudniają...

Dodaj zdjęcie

Opinie (5)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez