Wydarzenie

Aż Sobie Zazdroszczę

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
12 sierpnia 2017 (sobota)
godzina:
18:00 - 00:00
miejsce:

Hotel Sopot  mapa

adres:
Sopot, Jana Jerzego Haffnera 88
bilety:
15 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Dotychczas wielka moda i blask reflektorów były zarezerwowane dla modelek w rozmiarze 34, a kobiety, których wymiary choć trochę odbiegały od "ideału", mogły co najwyżej popatrzeć sobie na te idealne, wyretuszowane zdjęcia, żeby uszczknąć z tego świata choć trochę. My, jako projekt Aż Sobie Zazdroszczę, postanowiłyśmy zmienić taki stan rzeczy i zorganizować pokaz, w którym wystąpią modelki wszelkich kształtów i rozmiarów, a wyzwanie polegające na ubraniu ich, rzuciłyśmy zarówno wielkim markom, jak i lokalnym projektantom.Oczywiście, nic nie dzieje się na próżno - podczas pokazu będziemy zbierać pieniądze dla chorych na trójmiejskich oddziałach onkologicznych. Jeśli nigdy nie mieliście okazji odwiedzić takiego oddziału, cieszcie się i wierzcie nam na słowo, że na niektórych z nich brakuje pieniędzy na wszystko: od wygodnych foteli, przez nowoczesny sprzęt do wlewów, aż po specjalne okłady na głowę, które pomagają na wypadanie włosów. Wyobraźcie sobie, że chorzy, wystarczająco już przecież osłabieni przez chorobę i wyniszczeni przez chemię, muszą spędzić nawet 6 godzin na niewygodnym, drewnianym krześle, nawet bez oparcia na rękę, w którą przez ten cały czas mają wbitą igłę.

Wraz z Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie będziemy zbierać środki na podopieczne fundacji oraz dla Pomorskiego Centrum Onkologii w Gdyni na specjalne fotele do chemioterapii.

http://www.klubznizek.pl/szczegoly/54451/15-zl-za-wejsciowke-na-charytatywny-pokaz-mody-bedacy-finalem-pierwszej-edycji-projektu-Az-Sobie-Zazdroszcze-Zobacz-swiatowa-mode-na-kobietach-wszelkich-ksztaltow-i-rozmiarow

Pokaz powstaje też dzięki niesamowitemu zaangażowaniu wolontariuszy, modelek, projektantów i wielu innych osób, które wierzą w nasz projekt i chcą pomóc w zbiórce na szczytny cel.

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym wyjątkowym pokazie mody- już 12 sierpnia 2017 r. w Hotelu Sopot!

Wejściówki będą dostępne już wkrótce!

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  zamknij

  Najbliższe podobne imprezy

  Kalendarz imprez

  kalendarz

  Najczęściej czytane

  Zdjęcia z imprez