Wydarzenie

stat

Aż Sobie Zazdroszczę

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
12 sierpnia 2017 (sobota)
godzina:
18:00 - 00:00
miejsce:

Hotel Sopot  mapa

adres:
Sopot, Jana Jerzego Haffnera 88
bilety:
15 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Dotychczas wielka moda i blask reflektorów były zarezerwowane dla modelek w rozmiarze 34, a kobiety, których wymiary choć trochę odbiegały od "ideału", mogły co najwyżej popatrzeć sobie na te idealne, wyretuszowane zdjęcia, żeby uszczknąć z tego świata choć trochę. My, jako projekt Aż Sobie Zazdroszczę, postanowiłyśmy zmienić taki stan rzeczy i zorganizować pokaz, w którym wystąpią modelki wszelkich kształtów i rozmiarów, a wyzwanie polegające na ubraniu ich, rzuciłyśmy zarówno wielkim markom, jak i lokalnym projektantom.Oczywiście, nic nie dzieje się na próżno - podczas pokazu będziemy zbierać pieniądze dla chorych na trójmiejskich oddziałach onkologicznych. Jeśli nigdy nie mieliście okazji odwiedzić takiego oddziału, cieszcie się i wierzcie nam na słowo, że na niektórych z nich brakuje pieniędzy na wszystko: od wygodnych foteli, przez nowoczesny sprzęt do wlewów, aż po specjalne okłady na głowę, które pomagają na wypadanie włosów. Wyobraźcie sobie, że chorzy, wystarczająco już przecież osłabieni przez chorobę i wyniszczeni przez chemię, muszą spędzić nawet 6 godzin na niewygodnym, drewnianym krześle, nawet bez oparcia na rękę, w którą przez ten cały czas mają wbitą igłę.

Wraz z Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie będziemy zbierać środki na podopieczne fundacji oraz dla Pomorskiego Centrum Onkologii w Gdyni na specjalne fotele do chemioterapii.

http://www.klubznizek.pl/szczegoly/54451/15-zl-za-wejsciowke-na-charytatywny-pokaz-mody-bedacy-finalem-pierwszej-edycji-projektu-Az-Sobie-Zazdroszcze-Zobacz-swiatowa-mode-na-kobietach-wszelkich-ksztaltow-i-rozmiarow

Pokaz powstaje też dzięki niesamowitemu zaangażowaniu wolontariuszy, modelek, projektantów i wielu innych osób, które wierzą w nasz projekt i chcą pomóc w zbiórce na szczytny cel.

Zapraszamy do uczestnictwa w naszym wyjątkowym pokazie mody- już 12 sierpnia 2017 r. w Hotelu Sopot!

Wejściówki będą dostępne już wkrótce!

Przeczytaj także

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Regulamin dodawania opinii

  zamknij

  Najczęściej klikane (7 dni)