• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sanah zrobi dancing w Ergo Arenie. Będzie duży koncert

osa
30 listopada 2023, godz. 10:30 
Opinie (47)
Sanah wystąpiła niedawno na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk. Sanah wystąpiła niedawno na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk.

Kilka miesięcy temu Sanah udowodniła, że równie dobrze wypada podczas kameralnych występów, jak i tych wielkich, halowych. Na początku września dała znakomity koncert dla 30 tys. osób na stadionie w Gdańsku. Dziś już wiemy, że w przyszłym roku powróci do Trójmiasta i to dwa razy: właśnie ogłosiła drugi koncert i to na dużej scenie w Ergo Arenie. Bilety są już w sprzedaży.Użytkownicy naszej aplikacji zostali już o tym powiadomieni
Pobierz aplikację: Android iPhone


Marzec będzie intensywny dla fanów Sanah. 19 marca artystka wystąpi w Filharmonii Bałtyckiej z lirycznym repertuarem w ramach trasy "Bajkowa Sanah: Poezyje i nie tylko" (na ten koncert wyprzedały się już wszystkie bilety), a dzień później przeniesie się do hali Ergo Arena na znacznie większe wydarzenie z dancingowym klimatem.

- Artystka przygotowała również coś dla osób, które na koncertach, od wygodnych foteli i wieczorowych strojów wolą taneczne szaleństwo w rytm energetycznych przebojów, czyli trasę "Bajkowa Sanah: Dansing" - czytamy na stronie organizatora.

IMPREZY I WYDARZENIA Nadchodzące koncerty pop w Trójmieście

Piotr Rubik
mar 8
Piotr Rubik
Kup bilet
kwi 22
Kwiat Jabłoni "Nasze ulubione kluby"
Kup bilet
mar 3
Paweł Stasiak z zespołem PapaD
Kup bilet


Bilety do Ergo Areny są już w sprzedaży. Ceny na ten moment zaczynają się od 139 zł do 509 zł w strefie VIP. Np. za bilety na płytę zapłacimy od 159 zł do 209 zł. Są to stawki za pierwszą pulę biletów, a więc będą się jeszcze zmieniać i rosnąć.

Wszystkie bilety i trzy pule cenowe znajdziecie tutaj. Ważne: w automatycznym wyborze miejsc nie ma biletów za 509 zł - te wyświetlają się w podglądzie "Plan miejsc: wybierz miejsce samodzielnie".

Sanah - Polsat Plus Arena Gdańsk (wrzesień 2023)

osa

Wydarzenia

Bajkowa Sanah

pop

Bajkowa Sanah: Dansing (49 opinii)

(49 opinii)
139 - 599 zł
pop

Miejsca

Zobacz także

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (47)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Body Worlds Vital - wystawa human body (73 opinie)

(73 opinie)
65 - 75 zł
wystawa

Festiwal Remcon 2024 (21 opinii)

(21 opinii)
70 - 130 zł
warsztaty, zlot, gry

Techno orkiestra Meute

muzyka elektroniczna

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Teatr Gdynia Główna znajduje się: