Wydarzenie

stat

Bars and Melody

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
9 stycznia 2018 (wtorek)
godzina:
18:30
miejsce:

B90  mapa

adres:
Gdańsk, Elektryków
bilety:
99 - 399 zł

Ulubieńcy polskich nastolatek - Bars and Melody wracają z trasą koncertową w styczniu 2018 roku! Duet odwiedzi aż 7 miast: Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Wrocław, Katowice oraz Kraków.W styczniu, uwielbiany przez polskich fanów, duet Bars And Melody powraca do Polski na długo wyczekiwaną trasę koncertową promującą nowy album: "Generation Z". Po sukcesie poprzedniego albumu, który zyskał status złotej płyty w Polsce Leondre i Charlie postanowili powtórzyć sukces i pójść o krok dalej. Przed nami trasa koncertowa Generation Z Tour.

Podczas koncertów fani usłyszą przede wszystkim materiał z najnowszej płyty "Generation Z", która ukazała się w Polsce 15 września 2017 r. Tym razem materiał został oparty wyłącznie na autorskich tekstach o osobistym zabarwieniu. Słuchacz szybko zauważy dojrzałość wypływającą z tekstów, jak i samej melodii co jest podyktowane dojrzewaniem samych autorów. Do tej pory fani mogli poznać brzmienie 3 singli "Thousand Years", "Fast Car" oraz "Live Your Life", które łącznie mają już ponad 8 milionów wyświetleń na You Tube. Cała płyta składa się z 13 utworów, w których Leo i Charlie przekazują swoje emocje.

Na trasie koncertowej Generation Z nie zabraknie również największych hitów duetu. Dodatkowo przed każdym koncertem odbędzie się spotkanie z fanami.

Koncert z nowej trasy Bars And Melody to punkt obowiązkowy każdego wiernego fana duetu i dopiero zapoznającego się słuchacza.

OGRANICZENIA WIEKOWE
Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.

Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadać oświadczenie opiekuna.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (13)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane