Ekologiczny Festiwal w Garnizonie: joga, warsztaty kulinarne i wiele więcej

80 lokalnych dostawców, joga i wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych.
80 lokalnych dostawców, joga i wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. mat. pras.

Joga, grill, warsztaty kulinarne, gotowanie na żywo i zakupy u lokalnych rzemieślników - to wszystko już w sobotę, 17 lipca, podczas festiwalu ekologicznego na trawie przed Garnizonem. Każdy, kto docenia zdrowe, naturalne i ekologiczne produkty wprost od producenta zapewne zna już Bazar Natury mieszczący się nieopodal Starego Maneżu. Miejsce w najbliższą sobotę zmieni się w ekologiczny festiwal, na którym prócz wysokiej jakości produktów, znajdziemy również wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.Ekologiczny festiwal: co będzie się działo?Już 17 lipca na trawce znajdującej się przed bazarem natury odbędzie się festiwal ekologiczny. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9 i będzie trwało do godziny 16, jest bezpłatne, dlatego każdy może przyjść i korzystać z zabawy. Wśród atrakcji zaplanowanych na sobotni festiwal znalazły się spotkania z ekspertami kulinarnymi, którzy będą dzielić się swoją wiedzą na temat ekologicznych potraw. Wszystkie chętne osoby będą mogły wziąć udział w degustacji produktów ekologicznych oraz przypatrzeć się gotowaniu na żywo.

Festiwal nie będzie opiewał jedynie w warsztaty z gotowania, odbędzie się również wiele innych atrakcji kulturalnych. Będziemy mieli okazję posłuchać muzyki na żywo, poszukać ciekawych fantów na wystawie garażowej, a także dowiedzieć się czegoś więcej o roślinach podczas warsztatów florystycznych. Zaplanowane są również animacje, zabawy taneczne, zabawy sportowe, teleturnieje i wiele innych atrakcji dla najmłodszych.

Czytaj też: Otwarcie Bazaru Natury w Garnizonie

Istnieje również możliwość wzięcia udziału w zajęciach jogi na świeżym powietrzu. Rozpoczęcie dnia od godzinnej sesji technik oddychania, ruchu i błogiego relaksu, może dać dużą dawkę energii na sobotni dzień. Praktyka będzie odbywać się na świeżym powietrzu od godziny 10:00 do 11:00 oraz od 11:15 do 12:15 na trawie przed Bazarem Natury. Zajęcia poprowadzi Ania Kierznikiewicz, znana również jako - Yoganna.

80 lokalnych wystawców z interesującymi produktamiMamy dobre wiadomości dla osób szukających wysokiej jakości towarów. Podczas festiwalu będziemy mieli okazję zarobaczyć ofertę aż 80 wystawców. Sprzedawcy oferować będą szeroki wachlarz artykułów spożywczych, m.in. nabiału, wędlin, świeżych ryb, warzyw, przetworów, produktów garmażeryjnych i bezglutenowych.

Miejsce jest przyjazne dla zwierząt. Dlatego bez większego zawahania można zabrać ze sobą swojego czworonoga.
Miejsce jest przyjazne dla zwierząt. Dlatego bez większego zawahania można zabrać ze sobą swojego czworonoga. mat. pras.
Swój udział potwierdzili: Podole Wielkie (polska gorzelnia), TABUN (cydr z Otomina), Zakwasownia (zakwasy, produkty w słoikach), Lulen (produkty z lnu), Bimbeer (sklep piwowarski), Manufaktura Kaszubskich Przysmaków Rybnych, Candela Scent (świece sojowe), Pracownia Ceramiczna Latela (ceramika), Rzezimieszek x Churrascaria Pousada Kumaki (dania z grilla), MikiKru (naturalne mydła), Kawana (kawa), babette (pracownia zupy i chleba), Stary Sad (soki jabłkowe), AZIMA Tatarskie Przysmaki, Profesor Ziółko (farma wertykalna), sukulenty - FlytrapFactory, Oliwar (naturalne oliwy), Glom Rituals (artykuły do wystroju wnętrz), Budumi (artykuły dla dzieci) i SoGood (pasty orzechowe, naturalna żywność).

- Podczas wydarzenia będzie można skosztować lub zakupić flagowe produkty bazarowe: dobrej jakości mięsa, jaja, warzywa ekologiczne, naturalne kosmetyki, odzież z lnu, rośliny rabatowe i domowe, czekolady, świece sojowe i mydełka. A może skosztować tradycyjnej kombuchy, napić się zakwasu z różnych roślin, porozmawiać z wystawcami o procesach produkcyjnych - jak na prawdziwym targu - mówią organizatorzy Festiwalu Ekologicznego.
Większość wystawianych towarów wytwarzanych jest dzień lub dwa dni wcześniej, co daje nam gwarancję dobrego składu i świeżości. Dodatkowo, kupując artykuły u wystawców nie tylko troszczymy się o dobry skład spożywanych przez nas artykułów, ale również wspieramy lokalnych dostawców.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (1) 1 zablokowana

  • Czarna magia

    Z ziemi jedno się rodzi

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Jarmark Bożonarodzeniowy
Jarmark Bożonarodzeniowy
jarmark
lis 19-24.12
g. 12:00 - 20:00
Gdańsk, Targ Węglowy
Aga Zaryan Christmas Songs
Aga Zaryan Christmas Songs
kolędy i pastorałki
gru 12
niedziela, g. 19:00
Gdańsk, Stary Maneż
Tymek
Tymek
hip-hop
gru 16
czwartek, g. 20:00
Gdańsk, Stary Maneż

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

Kiedy odbywa się impreza "Lato zaczyna się w Gdyni"?