• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Bazar na Fali, czyli moda, rękodzieło i winyle w ALFA Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej

3 kwietnia 2024 
Opinie
Najbliższa sobota upłynie w Alfa Centrum Gdańsk pod znakiem rękodzieła, lokalnych wyrobów, giełdy płyt winylowych i niebanalnej mody. Najbliższa sobota upłynie w Alfa Centrum Gdańsk pod znakiem rękodzieła, lokalnych wyrobów, giełdy płyt winylowych i niebanalnej mody.

W sobotę, 6 kwietnia, w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej będzie można popłynąć na fali zakupowego szaleństwa. Kolejna odsłona Bazaru na Fali będzie pełna modowych perełek, unikalnego rękodzieła i kultowych winyli.Bazar na Fali w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej tym razem odbędzie się w sobotę 6
kwietnia. Stoiska bazarowe będą czynne od godziny 10 do 19. Dzięki bogatej ofercie wystawców każdy z odwiedzających znajdzie tu coś dla siebie.

Biżuteria i ceramika z lokalnych manufakturBazarowe stoiska pełne będą nie tylko stylowych ubrań i dodatków, ale również tworzonego z pasją rękodzieła. Podczas wydarzenia będzie można kupić unikatową biżuterię, m.in. kolczyki, naszyjniki czy bransoletki. Pojawi się również ręcznie robiona ceramika, produkowana przez lokalne manufaktury. Nie zabraknie także rozmaitych świec, zrobionych również w wersji home made, z naturalnych wosków.

Ekologiczne, tradycyjne metody wytwarzania sprzedawanych na bazarze produktów sprawiają, że jest on wyjątkowo przyjazny dla środowiska.

Oryginalne przedmioty o niepowtarzalnych wzorach i z wyjątkowym charakterem są powodem, dla którego Bazar na Fali cieszy się tak dużą popularnością wśród mieszkańców Trójmiasta.

Kiermasz płyt winylowych w Alfa Centrum GdańskWydarzenie przyciąga również entuzjastów muzyki gramofonowej. Podczas bazaru w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej po raz kolejny odbędzie się kiermasz płyt winylowych. Miłośnicy tych ponadczasowych nośników muzycznych będą mieli do wyboru stosy czarnych krążków, wśród których będą mogli poszukać ulubionych brzmień. Jest to również doskonała okazja, by dzielić swoją pasję do winyli z innymi uczestnikami wydarzenia.

Impreza dla miłośników slow lifeCyklicznie organizowany Bazar na Fali w Alfa Centrum Gdańsk - Galerii Alternatywnej na stałe wpisał się już w kalendarz gdańskich wydarzeń. Szeroka paleta ubrań, dodatków czy domowych akcesoriów, przyciąga szczególnie osoby poszukujące unikatowych przedmiotów, które na co dzień trudno znaleźć w komercyjnej sprzedaży oraz miłośników idei slow life, ceniących produkty rękodzielnicze i ekologiczne.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Bazar na fali wiosny

kiermasz

Miejsca

Zobacz także

Opinie

Wydarzenia

Targi Rzeczy Ładnych

15 zł
Kup bilet
targi

Wielka Szama na Stadionie - wielkie otwarcie sezonu w Gdańsku! (12 opinii)

(12 opinii)
street food

Kwiat Jabłoni "Nasze ulubione kluby" (8 opinii)

(8 opinii)
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

W 2004 roku do gdańskiego ZOO dołączyły: