• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Beastie Boys dwa razy

28 marca 2007 (artykuł sprzed 17 lat) 
aktualizacja: godz. 14:08 (28 marca 2007)
Najnowszy artykuł na ten temat Światowy Open'er za nami
"To będzie projekt specjalny, pokazany tylko na kilku festiwalach na świecie. Bardzo się cieszę, że niesamowita formacja Beastie Boys zaprezentuje na Heineken Open"er Festival dwa koncerty - koncert hiphopowy na dużej scenie, a następnego dnia instrumentalny w namiocie." - poinformował Mikołaj Ziółkowski, szef Alter Art, organizator Heineken Open"er Festival

W roku 1996 Beastie Boys wydali instrumentalny album pt. "The In Sound From Way Out!". Był to swojego rodzaju powrót do muzycznych korzeni zespołu. Raperzy wrócili do gry na żywych instrumentach: Mike D na perkusji, Adrock na gitarze, a MCA na basie. Wspierani przez zaprzyjaźnionych muzyków stworzyli pasjonującą ścieżkę dźwiękową, łącząc funk, jazz i punk rock z wpływami muzyki klezmerskiej. Mimo tego, że utwory pochodziły z różnych sesji nagraniowych i umieszczane były wcześniej na różnych albumach zespołu, jednak zebrane na jednej płycie stworzyły nierozerwalną i spójną całość. Dzięki niezwykłemu klimatowi nagrań, album cieszy się dużym szacunkiem nie tylko wśród fanów zespołu. Po ponad 10 latach zespół zapragnął znów powrócić do tej niezwykle interesującej formuły instrumentalnej i dzięki temu uczestnicy Open"er Festival będą mieli szansę obejrzenia tego unikalnego widowiska.

Wcześniej swój udział w festiwalu potwierdzili: Beastie Boys, Bjork, Muse, Bloc Party, The Roots, Sonic Youth, LCD Soundsystem, Groove Armada.

W namiocie zagrają: Crazy P i The Strike Boys.

Na tegorocznym Open"erze, który odbędzie na terenie lotniska w Babich Dołach, od 29 czerwca do 1 lipca, wystąpi 12 artystów zagranicznych oraz podobna ilość wykonawców z Polski.

Do 31 marca cena 3-dniowych karnetów wynosić będzie: 199 PLN (bez pola namiotowego) i 219 PLN (z polem namiotowym).

Od 1 kwietnia cena 3-dniowych karnetów wynosić będzie: 249 PLN (bez pola namiotowego) i 269 PLN (z polem namiotowym).

Bilety dostępne są w punktach sieci Ticketpro - lista punktów sprzedaży oraz na www.alterart.pl i www.heinekenmusic.pl

Wydarzenia

Opinie (3)

 • oburza mnie to

  To juz nie mozna w letni dzien muzyki w mniejszej dawce posluchac niz tej niczym z marketu?

  Fuuj! A taki dobry moglby byc festiwal ale zachlanni na przerob ilosciowy wykonawcow organizatorzy zatracaja sie w chciwosci.

  • 0 0

 • nie wiem o co ci człowieku chodzi. Naprawde dziwnie piszesz

  • 0 0

 • Witajcie. W tym roku wybieramy się na Openera i powiem szczerze ze wszystko ok gdyby nie pole namiotowe. Krótko mówiąc boje się jak tam jest z czystością, dostępem do wody, kradzieżami itp. Proszę o wypowiedź stałych bywalców, lub tych z zeszłego roku. Byłabym bardzo wdzięczna za podzielenie się swoimi spostrzeżeniamia. Zastanawiam mnie także nagłośnienie- czy w namiocie słychać cokolwiek- bo z góry zakładam że nie wytrzymam chyba na wszystkich wykonawców przez trzy dni. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wypowiedzi

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Daria ze Śląska "Pierwsza trasa c.d."

89 - 129 zł
Kup bilet
pop

The Robert Cray Band: Groovin' 50 years!

159 - 249 zł
blues / soul, rock / punk

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
Kup bilet
pop

Konkursy

Konkursy KWINTesencje

KWINTesencje

3 podwójne zaproszenia

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Miejscowość "Przyjaźń" znajduje się w: