Wydarzenie

Big Boat SeaZone Opening

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
8 czerwca 2017 (czwartek)
godzina:
17:30
miejsce:

Molo w Sopocie  mapa

adres:
Sopot, pl. Zdrojowy 2
bilety:
249 zł , w przedsprzedaży 229 zł

Drugi rok SeaZone - największej w Polsce konferencji środowisk klubowych i koncertowych rozpoczynamy od samego morza! Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie z cyklu BIG BOAT PARTY, otworzy tegoroczną serię wszystkich imprez podczas konferencji.Po raz pierwszy rejs zaplanowany został w porze wieczornej i po raz pierwszy stery pływającego parkietu przejmą najważniejsi artyści polskiej sceny na zachodzie - CATZ N DOGZ. Występ ich potrwa aż 4h i zakończy się o zmroku w Sopocie, skąd wystartujemy do klubów i imprez towarzyszących.

Ponadto będzie to też okazja na osobisty kontakt z ponad setką prelegentów, promotorów, orgazniatorów i artystów, czyli z grupą najważniejszych osobowości sceny muzycznej na świecie. To swoisty networking na morzu, czegoś takie jeszcze w Polsce nie było!

Cena biletu w pierwszej limitowanej puli to 229zł z open barem i cateringiem.

Catz'n Dogz to drugi, bardziej house'owy projekt dwójki szczecińskich didżejów i producentów - Grzegorza Demiańczuka (aka Greg) oraz Wojciecha Tarańczuka (aka Voitek) znanych również jako 3 Channels. Ich preferowany gatunek to, tak zwana, nowoczesna mieszanka muzyki tanecznej. Duet organizuje przeróżne małe imprezy, gdzie grają Disco lub Deep-House w Berlinie i Szczecinie oraz na wielkich festiwalach i eventach, gdzie grają Tech-House oraz Techno. Mają na swoim koncie występy w takich międzynarodowych klubach jak: Fabric, Panorama Bar, Watergate, Studio 80 oraz wielu innych.

Grzegorz Demiańczuk oraz Wojciech Tarańczuk poznali się w 2003 roku. Mieli okazję grywać w tym samym szczecińskim radiu ABC. Poza radiem zajmowali się organizowaniem cyklicznych imprez zwanych Electronic House w klubie Mezzoforte. Po założeniu zespołu wydali swoją pierwszą płytę w 2005 roku. Dziś ich single znane są na całym świecie, a wielu światowej sławy artystów zamieszcza je w swoich setach.

Przełomem w ich karierze przyniósł im remix utworu "Who's afraid of Detroit", po którym zostali zauważeni przez samego Claude'a VonStroke'a, który zaproponował im miejsce wśród artystów swojej wytwórni Dirtybird. Do tej pory wydali 2 albumy: w 2008 roku "Stars Of Zoo", a w 2010 - "Espace From Zoo".

https://www.biletomat.pl/imprezy/big-boat-seazone-opening-x-catz-n-dogz-5191/

imprezy taneczne
bilety 10 zł
Be Fit With Tone Zone

21 października 2017 (sobota) godz. 21:00

Gdańsk,
imprezy taneczne
bilety 10 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Minione podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez