• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Bilard, piwko i coś na ząb. Ile kosztuje taka rozrywka w Trójmieście?

goch
22 czerwca 2022, godz. 06:30 
Opinie (50)
Bilard jest jedną z najpopularniejszych gier towarzyskich. Sprawdziliśmy nie tylko, ile trzeba zapłacić za grę, ale też, ile należy dodać za skorzystanie z oferty gastronomicznej w poszczególnych lokalizacjach. Bilard jest jedną z najpopularniejszych gier towarzyskich. Sprawdziliśmy nie tylko, ile trzeba zapłacić za grę, ale też, ile należy dodać za skorzystanie z oferty gastronomicznej w poszczególnych lokalizacjach.

Bilard. Jedna z popularniejszych rozrywek i gier towarzyskich. W Trójmieście jest sporo miejsc, które oferują nie tylko stoły do poola, ale też do snookera. Sprawdziliśmy, jak kształtują się ceny za godzinę gry oraz oferta gastronomiczna, dzięki czemu możecie oszacować przybliżone koszty tego typu rozrywki.Kluby bilardowe w TrójmieścieCentrum U7 w Gdańsku i GdyniCzy lubisz grać w bilard?

Popularne U7 działa w Trójmieście już ponad 20 lat. To pierwsze tak duże centrum, gdzie można zagrać w kręgle, bilard czy darta. Centrum znajduje się w trzech lokalizacjach. W Gdańsku są dwie - na placu Dominikańskim przy Starym Przedmieściu oraz w Galerii Metropolia. W Gdyni natomiast przy ul. Świętojańskiej, obok skrzyżowania z Aleją Zwycięstwa.

W Gdańsku miłośnicy bilarda mogą skorzystać łącznie z 15 stołów - 10 w centrum i 5 we Wrzeszczu. W Gdyni natomiast do dyspozycji graczy są 4. Godzina gry przez cały tydzień kosztuje 25 zł.

Goście centrum mogą skorzystać także z oferty gastronomicznej - w lokalach można zjeść burgery (od 22 do 26 zł), wypić piwo (ceny zaczynają się od 10 zł) albo drinka (również bezalkoholowego) - tu ceny kształtują się w okolicach 20 zł za alkoholowe oraz 10-15 zł za bezalkoholowe.

Green Club na gdańskiej ZaspieKultowe już miejsce przy ul. Hynka - zaraz obok przystanku SKM. To jeden z największych klubów bilardowych w regionie. Na 500 m kw. znajdziemy 16 stołów bilardowych oraz 2 do snookera. Szkoda, że w Trójmieście nie ma więcej opcji gry w snookera właśnie, ale też zapewne wynika to z faktycznego zainteresowania. Poza tym, aby w niego grać, trzeba być już naprawdę dobrym bilardzistą.

Ile kosztuje godzina? Bilard - 25 zł, snooker - 30 zł. Jest także możliwość kupna karnetu, który kosztuje odpowiednio 200 lub 250 zł. Klub słynie z tego, że organizuje dużo turniejów zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Najbardziej popularny jest ten cykliczny turniej półprofesjonalistów, który odbywa się w poniedziałki.

W kultowym już zaspiańskim Green Clubie można zagrać w poola i snookera, a ci, którzy chcą się podszkolić, mogą skorzystać z zajęć w Akademii Bilardowej lub Snookerowej. W kultowym już zaspiańskim Green Clubie można zagrać w poola i snookera, a ci, którzy chcą się podszkolić, mogą skorzystać z zajęć w Akademii Bilardowej lub Snookerowej.
W Green Clubie można także podszkolić się w grze. Akademia Bilardowa oferuje zajęcia grupowe (25 zł za godzinę) oraz indywidualne (70 zł za godzinę). Akademia Snookerowa natomiast to koszt 40 zł za 1,5 godziny zajęć grupowych lub 50 zł za godzinę indywidualnej nauki.

Tu również można coś przekąsić i wypić. Ceny dań zaczynają się od 10 zł za zapiekankę, po 30 zł za zestaw sześciu tostów. Piwa dostaniemy w cenach od 9,5 do 17 zł, natomiast drinki są w przedziale od 17 do 30 zł.

CK Bowling w KowalachKowale to osobna miejscowość, ale wiele osób uważa ją już za sypialnię Gdańska, więc nie można pominąć CK Bowling, które oferuje dwa stoły do bilarda. Można skorzystać z dwóch opcji - pół godziny gry za 12 zł lub godzina za 20 zł.

Obiekt ma spory wybór trunków. Różnego rodzaju piwa wahają się od 8 do 13 zł, drinki kosztują średnio 21-22 zł, natomiast koktajle alkoholowe są w cenie 17 zł.

MK BowlingManhattanieMK Bowling to jedno z popularniejszych centrów, w których można pograć w kręgle oraz bilard. Usytuowane na drugim piętrze gdańskiego Manhattanu oddaje do dyspozycji graczy cztery stoły. Do godz. 16, od poniedziałku do piątku, za pół godziny gry zapłacimy 10 zł, a za godzinę 14 zł, w niedziele i święta to odpowiednio 12 i 18 zł. Po godz. 16 ceny kształtują się następująco - w tygodniu 12 i 18 zł, w weekendy i święta 14 i 20 zł.

Czytaj także: Ile za rybkę?W obiekcie można także coś zjeść i wypić. Funkcjonuje tu minirestauracja, w której możemy zamówić pizzę (od 24 do 37 zł) czy różnego rodzaju frytki (od 8 do 18 zł). Ponadto znajdziemy tu bar - ceny piwa zaczynają się od 9 zł, natomiast za drinki średnio zapłacimy ok. 27 zł. Oferta trunków jest naprawdę bogata - każdy znajdzie coś dla siebie.

Gdyńska 8 Bila8 Bila przy ul. Jana z Kolna to jeden z bardziej znanych klubów bilardowych w Trójmieście. Znany z regularnych amatorskich turniejów w najróżniejszych odsłonach gry w bilard. Do dyspozycji graczy oddano 9 stołów do poola oraz 1 do snookera. Godzina gry kosztuje odpowiednio 24 lub 28 zł. Regularni goście mogą skorzystać z karnetów uprawniających do korzystania ze stołów przez 10 godzin. Ich koszt to 160 i 180 zł.

Klub ma także liczne promocje - chociażby zniżki studenckie czy ofertę trzeciej godziny gratis w momencie wykupienia dwóch. Jedynym wyjątkiem są weekendy, kiedy nie obowiązuje. Na barze można znaleźć piwo, którego cena zaczyna się od 10 zł.
goch

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (50)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Letnie brzmienia - Sobel

hip-hop, pop

Wystawa o kosmosie "Kosmopark"

wystawa, warsztaty

FETA 2022

festiwal teatralny

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

Najstarszy na Wybrzeżu i jeden z najstarszych w Polsce festiwali jazzowych to: