Wydarzenie

stat

Black vibe / Kamil Briszke / Johaanberg / Foolish Swami

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
11 sierpnia 2018 (sobota)
godzina:
23:00
miejsce:

Drugi Dom  mapa

adres:
Gdynia, gen. Kazimierza Pułaskiego 6
bilety:
20 zł - szczegóły w opisie

Druga sobota sierpnia będzie nie co bardziej mroczna, jak i sama nazwa wskazuje. Młody kot, Kamil Briszke, przejmuje wodze nad parkietem wraz z zaproszonymi przez niego gośćmi...Foolish Swami
Zakochany w elektronicznych dźwiękach, gdzie jego przesiąknięte melodyjnym techno i dynamicznym deep house'm sety wywołują silne doznania muzyczne. Występował już w m.in. Projekt Lab (Technokracja), Elektroniczny Park (projekt audio-wizualny), Koniec Świata (impreza benefitowa na rzecz zwierząt, Toruń). Od momentu dotknięcia gramofonu czuje się odpowiedzialny za przekazywanie emocji na parkiet.

Johaanberg
Producent i Dj ze szwedzkimi korzeniami. Reprezentuje szeroki zakres gatunków techno, gdzie produkując znajduje się po jego cięższej stronie; pod wpływem takich artystów jak Chris Liebing, Brian Sanhaji lub Len Faki, a także Ricardo Villalobos, Hawtin lub Maceo Plex. Najlepszy flow ma około 125-130 bpm z brzmieniami techno, tech-house lub minimal. Mimo tego widzi też urok setów funky-house przy ciepłym zachodzie słońca.
SC: www.soundcloud.com/johaanberg

Kamil Briszke
Młody DJ i początkujący producent, który od stycznia tego roku aktywnie bierze udział w gdańskich prototypach, tam zaczynając swoją przygodę za Djką. Teraz przenosi wszystko czego sie nauczył w nowe miejsca. Jego sety opisuje jako: mroczne, ciężkie i melodyczne. Znać go również możecie z czwartkowych Drugi Dom - Pierwsze koty (Open deck's), gdyż jest ich opiekunem.
SC: www.soundcloud.com/kamilbriszke

Selekcja / 21+
Informacja o biletach:
Osoby zapisane na wydarzenie na Facebooku - wstęp wolny do godz. 23:59
Po godz. 23:59 wstęp 20 zł

Przeczytaj także

  • Planuj tydzień: festiwale i zabawa w plenerze
    9 sierpnia 2018 (11 opinii)

    Pogoda nadal nas rozpieszcza, więc w nadchodzącym tygodniu warto postawić na imprezy plenerowe, choć nie zabraknie ciekawych propozycji i dla tych, którzy wolą bawić się pod dachem. Przed...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)