Wiadomości

stat

Trójmiejski casting do kolejnej edycji Top Model


Kilkaset osób stawiło się na castingu do ósmej edycji popularnego programu telewizyjnego "Top Model", który w sobotę przeprowadzono w hotelu Radisson w Gdańsku.


Ósmy sezon Top Model zostanie wyemitowany na antenie TVN jesienią. Gdańsk jest za Rzeszowem i Gliwicami trzecim i zarazem przedostatnim castingowym przystankiem przed Warszawą. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg, tym razem kandydatów na modeli szukali w nowo powstałym gdańskim Radisson Hotel&Suits zobacz na mapie Gdańska na Wyspie Spichrzów.

Od samego rana przez korytarze i sale konferencyjną hotelu przewinęło się kilkaset osób - przede wszystkim młodych, ale tych po 30-stce również nie brakowało. Kandydaci musieli spełniać zaledwie dwa warunki - mieć co najmniej 160 cm wzrostu i ukończone 16 lat.

- Przyszedłem na casting, bo dużo znajomych mówiło mi, że się nadaję. Nie wiem, co będzie, ale chyba warto spróbować. Jestem bardzo podekscytowany, jest tutaj mnóstwo ludzi, ale raczej są pomocni. Ten casting może wygrać każdy i wcale nie trzeba być super ładnym, trzeba mieć też coś w głowie - mówił Adrian.
W ósmej edycji programu Top Model jurorzy stawiają na różnorodność, ponieważ w świecie mody jest miejsce dla ludzi w różnym wieku i o różnym typie urody. Warto pamiętać o tym, że oprócz warunków fizycznych liczy się także osobowość.

- Startuje już drugi raz w castingu do Top Model. Pierwszy raz brałam udział dwa lata temu, ale niestety się nie udało. Uważam jednak, że nie można odpuszczać, trzeba mieć cel i go realizować. W ciągu dwóch lat dużo pracowałam nad sobą i może teraz się uda - mówiła Małgosia.
Zainteresowanie castingiem nie powinno zaskakiwać, w końcu do wygrania w programie jest 100 tys. zł, zawarcie kontraktu z międzynarodową agencją modelek i modeli, a także możliwość opublikowania swojego zdjęcia na okładce czasopisma.

Opinie (54) 51 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23

czerwca

Queen Symfonicznie Sopot, Opera Leśna

29

czerwca

N-Day Gdańsk, Plener 33

30

czerwca

Ucho Prezesa czyli Scheda Sopot, Opera Leśna

Kultura

Udany koncert plenerowy na Politechnice Gdańskiej
Udany koncert plenerowy na PG
Poznaj Gdańsk z Lokalnymi Przewodnikami i Przewodniczkami
Poznaj Gdańsk z nowej perspektywy

Kulinaria

Nowe lokale: pizza, risotto, tacos i pierogi
Nowe lokale: pizza, risotto, tacos i pierogi
Ponad dwieście rodzajów piwa na festiwalu Hevelka
Po festiwalu piwa Hevelka

Planuj z nami tydzień

Wygraj bilety,
sprawdź nasze konkursy

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Zespół Golden Life powstał w: