• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Centrum U7 zaprasza nie tylko na kręgle. Trzy lokalizacje w Trójmieście

16 września 2020 (artykuł sprzed 3 lat) 
Centrum U7 zaprasza do trzech lokalizacji w Trójmieście. Centrum U7 zaprasza do trzech lokalizacji w Trójmieście.

Centrum U7 zaprasza do gry w kręgle i bilard. Do kultowych lokalizacji w centrum Gdańska i w Gdyni dołączył nowy obiekt we Wrzeszczu z największą liczbą torów bowlingowych. To idealna propozycja na miłe spędzenie czasu w jesienne wieczory i nie tylko.Kręgielnie Centrum U7 od 23 lat zapraszają do zabawy wszystkich chętnych w każdym wieku do gry w bowling, bilard czy po prostu, aby spędzić mile czas. To uznana w całym Trójmieście marka, której szerzej nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Powstała w 1997 roku U7 GdańskMapka to pierwsza w pełni zautomatyzowana kręgielnia bowlingowa w Polsce.

Coraz większa popularność tej pochodzącej zza oceanu dyscypliny sportu spowodowała, że w 2000 roku mieszkańcy Trójmiasta mogli cieszyć się kolejnym obiektem U7. Tym razem wybór właścicieli U7 padł na centrum GdyniMapka. Po dwudziestu latach śmiało można powiedzieć, że i to miejsce również dorobiło się miana kultowego, a marka Centrum U7 stała się jedną z najlepiej rozpoznawalnych w branży gastronomiczno-rozrywkowej.

Zobacz najnowsze Centrum U7 we WrzeszczuW styczniu 2020 roku Centrum U7 poczyniło kolejny milowy krok w historii bowlingu w Polsce, tym razem otwierając trzeci lokal w Galerii Metropolia we WrzeszczuMapka. Obiekt szczególny, bowiem będący niejako kompilacją dwóch dotychczasowych klubów. Liczba torów, z których mogą skorzystać goście U7 Wrzeszcz (17 torów) odpowiada łącznej liczbie torów U7 Gdynia (9 torów) i U7 Gdańsk (8 torów).

Oprócz największej liczby torów bowlingowych dostępnych w całym województwie pomorskim goście U7 Wrzeszcz na pewno zauważą najnowszy system do zliczania punktów. Zyskali również możliwość zobaczenia na własne oczy sposobu działania najnowszej na świecie maszyny bowlingowej EDGE String Pinspotter, amerykańskiej firmy AMF, która w tym celu znajduje się za specjalnie zbudowaną przeszkloną ścianą.

Centrum U7 - bieżące informacjeDodatkowo U7 Wrzeszcz został wyposażony w pięć stołów bilardowych typu Olympic i cztery stanowiska do gry w Dart's. Obowiązkowo na obiekcie znajduje się bar z pełnym asortymentem alkoholi i soft drinków oraz kuchnia specjalizująca się w szybkich daniach w stylu "finger food", a więc przekąsek, do których wcale nie trzeba zasiadać do stołu.

Ze wszystkich atrakcji i usług Centrum U7, w tym również nowego U7 Wrzeszcz, można korzystać codziennie od godz. 10 do północy, zaś w piątek i sobotę nawet do godz. 1. W przypadku U7 Wrzeszcz ma to o tyle znaczenie, że dzięki zastosowanym w lokalu rozwiązaniach gry świateł i kolorów oraz klimatu dworca kolei SKM wieczorami odkrywa on swoje wyjątkowo urokliwe oblicze.

Wszystkie obiekty U7 są nowoczesne oraz zapewniają wysoki komfort zabawy zarówno dzieciom, młodzieży oraz osobom dorosłym. Co ważne, w sytuacji zagrożenia COVID-19 lokale są na bieżąco dezynfekowane, kule bowlingowe i inne atrybuty do gry są czyszczone po każdym kliencie, a przestronność obiektów pozwala na swobodne poruszanie się w nim wszystkich gości z zachowaniem dystansu społecznego.

Centrum U7 to rozrywka na najwyższym poziomie za niewygórowane pieniądze. Za 45 zł można wykupić godzinę gry w bowling, wraz z butami dla wszystkich graczy i litrowym sokiem lub koszem frytek do wyboru. Natomiast przy zakupie dwóch godzin gry - trzecią godzinę goście otrzymują gratis.

Centrum U7 - szczegółowy cennikU7 oferuje także wyjścia na kręgle dla grup szkolnych. Ceny pakietów wynoszą 6, 8 oraz 10 zł od osoby, w zależności od czasu gry i wybranej w ramach pakietu oferty gastronomicznej. Natomiast w ramach oferty U7 dla gości indywidualnych świetną formą zabawy i integracji dla dzieci oraz młodzieży szkolnej jest organizacja przyjęcia urodzinowego na kręgielni.

Warto w tym miejscu dodać, że każda kręgielnia U7 jest w pełni dostosowana do najmłodszych gości. Lekkie kule, rozmiary obuwia już od numeru 25 i możliwość ustawienia band po bokach toru, tak aby kula nigdy nie wypadła za tor i zawsze trafiała w stojące kręgle, powodują że na obiekcie mogą grać już czterolatki. Każdy opuści Centrum U7 z wielkim uśmiechem, nie mogąc doczekać się kolejnej wizyty.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Miejsca

 

Wydarzenia

Dawid Podsiadło (28 opinii)

(28 opinii)
pop

Ed Sheeran 2024 Gdańsk (2 opinie)

(2 opinie)
344 - 444 zł
pop

Piąte Urodziny Stacji Food Hall

folk / reggae / world, street food, clubbing / disko

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Która edycja Festiwalu Filmów Animowanych - Animafest odbyła się w 2023 roku?