Wydarzenie

Coma

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
9 kwietnia 2017 (niedziela)
godzina:
20:00
miejsce:

Pokład  mapa

adres:
Gdynia, al. Jana Pawła II 11 (skwer Tadeusza Kościuszki)
bilety:
70 zł , w przedsprzedaży 60 zł
PATRONAT

Po długim milczeniu Coma powraca!Na koncercie usłyszymy świeże nagrania, na które czekaliśmy prawie 5 lat. Zespół znany jest z łączenia różnych form sztuki na scenie, spodziewać się więc możemy poruszającego widowiska. Coma osiągnęła już pełnoletność, muzycy wiedzą zatem doskonale jak zaskoczyć publiczność nietuzinkowymi set listami oraz wirtuozerią ich wykonania.

"2005 YU55" to tytuł najnowszego albumu łódzkiej grupy COMA. Jaka jest nowa Coma...? Sam zespół określa materiał jako eksperymentalny koncept album, balansujący na granicy muzycznego audiobooka i klasycznego rockowego albumu. Jak zaznaczają twórcy płyty, tym razem ich uwaga skupiła się na warstwie tekstowej, która stanowi tutaj nadrzędną rolę. Szesnastoczęściowa historia jest opisem kryzysowych momentów życia Adama Polaka, głównego bohatera opowieści. Momentem zwrotnym w jego życiu jest czas nieoczywistego spotkania z planetoidą o nazwie "2005 YU55". Wpływ jaki wywiera owo spotkanie jest bodźcem dla pogłębienia świadomości o własnym życiu i ukrytych mechanizmach, którym ono podlega.

Wyczekiwany przez fanów kolejny album formacji pojawił się na 7 października 2016.

Bilety w cenie 60 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu do nabycia w Tawernie obok klubu Pokład oraz na stronach www.ticketpro.pl i www.eventim.pl

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (9)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez