• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Córka Anny Przybylskiej poszła w ślady mamy. Oliwia zagra w serialu Polsatu

Mateusz Groen
22 września 2022, godz. 13:00 
Opinie (85)
Nowe wyzwanie przed niespełna 20-letnią gdynianką. Oliwia Bieniuk zagra w serialu Polsatu. Nowe wyzwanie przed niespełna 20-letnią gdynianką. Oliwia Bieniuk zagra w serialu Polsatu.

Oliwię Bieniuk, córkę Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, ponownie będziemy mogli oglądać w telewizji. Po udziale w ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" nastolatka dostała angaż w serialu Polsatu. Już niedługo pojawi się w serialu "Gliniarze".Ciekawe wydarzenia w Trójmieście


Córka Anny Przybylskiej w serialu PolsatuCzy wróżysz karierę Oliwii Bieniuk?

Oliwia Bieniuk to absolwentka IX LO im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Gdyni. Od dłuższego czasu jest na językach mediów, które śledzą jej dalsze poczynania i wybory życiowe. Wiele osób wróżyło Oliwii karierę w telewizji, zwłaszcza ze względu na znane nazwisko, i - jak się okazało - miały rację.

Dziewczyna długo funkcjonowała w mediach społecznościowych wyłącznie jako influencerka. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 260 tys. osób, co jest dość pokaźną liczbą obserwatorów. Oliwia jednak nie chciała być tylko popularną instagramerką i postanowiła pójść o krok dalej, m.in. niedawno rozpoczęła studia w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Przydadzą się chusteczki. Widzieliśmy dokument o Ani Przybylskiej Przydadzą się chusteczki. Widzieliśmy dokument o Ani Przybylskiej

Oprócz tego jeszcze przed podjęciem studiów wzięła udział w popularnym programie rozrywkowym. W ubiegłym roku wystąpiła w 12. edycji telewizyjnego show Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Wprawdzie go nie wygrała, ale zdobyła rozgłos i sprawdziła się przed kamerami. Kolejnym krokiem okazał się serial "Gliniarze".

Aktorzy serialu "Gliniarze" Aktorzy serialu "Gliniarze"

Pierwsze kroki serialowe Oliwii BieniukStacja Polsat poinformowała, że właśnie kręci 14. sezon fabularno-dokumentalnej produkcji "Gliniarze".

- W serialu wcieli się w siostrzenicę komendanta Centralnego Biura Policji Roberta Szwarca. Julia Szwarc jest córką siostry Szwarca. Po latach mieszkania z matką za granicą przyjeżdża do Warszawy i zaczyna studia na Wydziale Psychologii. Trafia pod opiekę wuja. Pewna siebie, rogata, bardzo inteligentna dziewczyna jest dużym wyzwaniem dla Szwarca, który nie ma żadnego doświadczenia z młodzieżą. Plany rodziny związane z przyszłością Julii są skrajnie różne - jej matka i Szwarc chcieliby, żeby skupiła się na studiach, ale dziewczyna chce zostać influencerką i w ten sposób zarabiać łatwo duże pieniądze - poinformowała stacja Polsat na temat postaci granej przez Oliwię Bieniuk.

Julia mieszka na stancji z koleżanką, co sprawia, że Szwarc nie ma nad nią pełnej kontroli. Za to jego siostrzenica wynajduje coraz to nowe preteksty, żeby niespodziewanie wpaść na komendę, gdzie bawi ją stawianie wuja w kłopotliwych sytuacjach. Szybko łapie kontakt z Żanetą (Monika Miller), która pomoże jej, kiedy Julia wpadnie w kłopoty.

Nowe murale w Trójmieście. Anna Przybylska z dziećmi w Orłowie Nowe murale w Trójmieście. Anna Przybylska z dziećmi w Orłowie

Premierę nowego sezonu "Gliniarzy" zaplanowano na wiosnę 2023 roku.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (85)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Sopot Jazz Festival 2022 - dzień I

jazz

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

muzyka filmowa

T. LOVE

rock / punk

Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Bartek USA rozpoczął działalność na platformie You Tube. Kręci filmiki na ulicach Trójmiasta pod nazwą: