Wydarzenie

Czarny Pies

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
18 maja 2017 (czwartek)
godzina:
20:00
miejsce:

Blues Club  mapa

adres:
Gdynia, Portowa 9
bilety:
50 zł
PATRONAT

Czarny pies - niepowtarzalny projekt, na polskiej scenie muzycznej, kultowego gitarzysty Leszka Windera.Czarny pies to nie jest typowy zespół, to zbiór muzycznych indywidualności, swoisty jam band, którego istotą jest miłość do muzyki. Bazą całego przedsięwzięcia było zaproszenie przez Windera czołowych muzyków sceny bluesowej, aby stworzyć coś absolutnie niebywałego i niespotykanego jak do tej pory w Polsce. Mamy tu do czynienia ze swoistym tworem artystycznym, który zadziwia swoim kunsztem, talentem i doświadczeniem, bo Winder nie wybrał do współpracy przypadkowych ludzi. Ci elitarni artyści, którzy towarzyszą mu na scenie, to prawdziwi wirtuozi, a ich koncerty, to nie zwyczajne wydarzenia muzyczne, lecz fenomenalna maestria dźwięków i brzmień.

Czarny Pies zagra w składzie:
Jan Gałach - skrzypek, multiinstrumentalista. Kompozytor i aranżer. Wielokrotny laureat licznych rankingów muzycznych. Lider zespołu Jan Gałach Band.

Michał Kielak - harmonijka. Główny zespół z którym koncertuje i nagrywa to legendarna Kasa Chorych.

Jerzy Piotrowski - legendarny perkusista supergrupy SBB. Koncertował i nagrywał z między innymi: Czesław Niemen, Dżem, Young Power, Martyna Jakubowicz, Stanisław Sojka, John Porter, Irek Dudek i wielu innych.

Mirosław Rzepa - gitarzysta , multiinstrumentalista. Współpracował, nagrywał i koncertował między innymi z grupami SBB, Krzak , Dżem, Bezdomne Psy, Błędowski-Winder Band oraz Elżbietą Mielczarek, Ryszardem Skibińskim.

Krzysztof Ścierański - od wielu lat najlepszy gitarzysta basowy w Polsce. Współpracował z dziesiątkami gwiazd między innymi: Ewa Bem, Marek Grechuta, John Porter Zbigniew Namysłowski, Krzesimir Dębski, Laboratorium, String Connection, Air Condition, Republika, Wilki i dziesiątki innych.

Leszek Winder - gitarzysta, kompozytor, lider legendarnej super grupy Krzak. Koncertował oraz nagrywał z wieloma muzykami tworzącymi od lat czołówkę Polskiej sceny muzycznej.

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez