Wiadomości

stat

Czy to pamiętasz? Gorące powitanie aktorów "Klanu" w 2000 roku

artykuł historyczny
Serialowe siostry, Kaja Paschalska i Paulina Holtz podczas spotkania z fanami w Gdańsku w 2000 roku.
Serialowe siostry, Kaja Paschalska i Paulina Holtz podczas spotkania z fanami w Gdańsku w 2000 roku. fot. Wojciech Jakubowski/KFP

Ostatnio pisaliśmy o początkach Anety Kręglickiej. Tym razem w naszym cyklu "Czy to pamiętasz" cofnęliśmy się do 2000 roku i przyjazdu aktorów "Klanu" do Gdańska. W następnym odcinku wrócimy do kontrowersyjnego występu Whitney Houston w 1999 roku podczas festiwalu w Sopocie.Dziś "Klan" nie wywołuje już takich emocji, ale 15 lat temu był najpopularniejszym polskim serialem i przyciągał przed telewizory miliony widzów. Aktorzy w nim występujący w ciągu kilku miesięcy zdobyli niebywałą rozpoznawalność. Z czasem zaczęli też jeździć na organizowane w całej Polsce spotkania z fanami telewizyjnej sagi. Dotarli również do Gdańska.

15 lat temu pierwszoplanowi aktorzy "Klanu", m.in. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Tomasz Stockinger, Piotr Cyrwus, Kaja Paschalska i Paulina Holtz w hipermarkecie Geant (dzisiejsze Centrum Handlowe Osowa) zostali gorąco powitani przez oczekujący na nich tłum miłośników serii. W trakcie kilkugodzinnego wydarzenia rozdawali autografy, bawili publiczność, śpiewali oraz odgrywali scenki z serialu. Odbył się także muzyczny konkurs, a zwycięzcy otrzymali torby z upominkami z logo proszku do prania, którego już dziś nie znajdziemy w sklepach, Pollena 2000.

Patrząc na zdjęcia sprzed lat widać, jak bardzo zmieniła się nie tylko ekipa tasiemca Telewizji Polskiej, ale też tego typu imprezy z celebrytami. Obecnie coraz rzadziej urządza się takie wydarzenia w centrach handlowych, a atmosfera nie jest już tak swobodna i "swojska".

Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (46)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

19

września

22

września

Noc Świątyń Gdańsk,

27

września

Urszula Dudziak - Wyśpiewam... Gdańsk, Stary Maneż

Kultura

Bar mleczny "Słoneczny" w nowej odsłonie
Bar mleczny "Słoneczny" w nowej odsłonie
Monika Kaźmierczak gdańską carillonistką. Miasto przywraca stanowisko
Monika Kaźmierczak gdańską carillonistką

Kulinaria

Bezmięsne jedzenie na stacjach benzynowych
Bezmięsne jedzenie na stacjach paliw
Bar mleczny "Słoneczny" w nowej odsłonie
Bar mleczny "Słoneczny" w nowej odsłonie

Planuj z nami tydzień

Planuj tydzień: spokojniejszy czas
Planuj tydzień: spokojniejszy czas

    Najczęściej czytane