Wiadomości

stat

Czy to pamiętasz? Gorące powitanie aktorów "Klanu" w 2000 roku

artykuł historyczny
Serialowe siostry, Kaja Paschalska i Paulina Holtz podczas spotkania z fanami w Gdańsku w 2000 roku.
Serialowe siostry, Kaja Paschalska i Paulina Holtz podczas spotkania z fanami w Gdańsku w 2000 roku. fot. Wojciech Jakubowski/KFP

Ostatnio pisaliśmy o początkach Anety Kręglickiej. Tym razem w naszym cyklu "Czy to pamiętasz" cofnęliśmy się do 2000 roku i przyjazdu aktorów "Klanu" do Gdańska. W następnym odcinku wrócimy do kontrowersyjnego występu Whitney Houston w 1999 roku podczas festiwalu w Sopocie.Dziś "Klan" nie wywołuje już takich emocji, ale 15 lat temu był najpopularniejszym polskim serialem i przyciągał przed telewizory miliony widzów. Aktorzy w nim występujący w ciągu kilku miesięcy zdobyli niebywałą rozpoznawalność. Z czasem zaczęli też jeździć na organizowane w całej Polsce spotkania z fanami telewizyjnej sagi. Dotarli również do Gdańska.

15 lat temu pierwszoplanowi aktorzy "Klanu", m.in. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Tomasz Stockinger, Piotr Cyrwus, Kaja Paschalska i Paulina Holtz w hipermarkecie Geant (dzisiejsze Centrum Handlowe Osowa) zostali gorąco powitani przez oczekujący na nich tłum miłośników serii. W trakcie kilkugodzinnego wydarzenia rozdawali autografy, bawili publiczność, śpiewali oraz odgrywali scenki z serialu. Odbył się także muzyczny konkurs, a zwycięzcy otrzymali torby z upominkami z logo proszku do prania, którego już dziś nie znajdziemy w sklepach, Pollena 2000.

Patrząc na zdjęcia sprzed lat widać, jak bardzo zmieniła się nie tylko ekipa tasiemca Telewizji Polskiej, ale też tego typu imprezy z celebrytami. Obecnie coraz rzadziej urządza się takie wydarzenia w centrach handlowych, a atmosfera nie jest już tak swobodna i "swojska".

Opinie (46) 8 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

23

lutego

ESP Sport & Zdrowie 2019 Gdańsk, Amberexpo

24

lutego

Ray Wilson Gdańsk, Stary Maneż

01

marca

African beats vol. 1 Gdańsk, Parlament

Kultura

Nowa rzeźba Tewu w Gdyni
Nowa rzeźba Tewu w Gdyni
"Chilli". Odważna powieść gdańskiej debiutantki
Odważna powieść debiutantki

Kulinaria

"Zawieszone zupy" w bistro na Przymorzu
"Zawieszone zupy" w bistro na Przymorzu

Planuj z nami tydzień

Planuj tydzień: ferie, Dzień Kota i dużo koncertów
Planuj tydzień: ferie i dużo koncertów

Wygraj bilety,
sprawdź nasze konkursy

    Najczęściej czytane