• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Dagmara zrezygnowała. Koniec przygody Hakiela w Tańcu z Gwiazdami

Mateusz Groen
18 kwietnia 2024, godz. 15:50 
Opinie (51)
Para numer 8 już nie zatańczy w niedzielnym odcinku. Para numer 8 już nie zatańczy w niedzielnym odcinku.

Finał 14. edycji "Tańca z gwiazdami" już na horyzoncie. Niestety nie wystąpi w nim pochodzący z Gdyni Marcin Hakiel i Dagmara Kazimierska, czyli kontrowersyjna para numer 8. Celebrytka i ulubienica widzów rezygnuje z dalszego udziału w "Tańcu z Gwiazdami". O swojej decyzji poinformowała na Instagramie. Powodem mają być problemy zdrowotne. W programie za to nadal występuje tancerz z Teatru Muzycznego w Gdyni, Michał Kassin, który partneruje Roxie Węgiel.
Para numer 8 w "Tańcu z Gwiazdami"Czy oglądasz 14. edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Mimo że Damarze i Marcinowi udało się przejść do ósmego odcinka, tak ostatecznie się w nim nie pojawią. Bohaterka programów rozrywkowych występuje u boku Marcina Hakiela, podchodzącego z Gdyni tancerza, który kilkanaście lat temu zrobił karierę w telewizji za sprawą programu "Taniec z gwiazdami".

Po latach Marcin ponownie postanowił pojawić się w programie, by wraz z Dagmarą Kazimierską powalczyć o Kryształową Kulę jako para numer 8. Dagmara i Marcin walczyli o noty i jednocześnie bawili widzów przez 7 odcinków. Jednak ich przygoda niespodziewanie dobiegła końca.

Tancerz z Trójmiasta wraca do Tancerz z Trójmiasta wraca do "Tańca z gwiazdami". Marcin Hakiel znowu na parkiecie

Bez "Królowej Życia" na parkiecieObecnie w programie na parkiecie mieliśmy okazję oglądać pary, które od początku były bardzo wysoko oceniane przez jury oraz parę numer 8, która w ostatnim odcinku za jeden z tańców otrzymała 7 pkt - czyli najniższą ocenę w historii show. Zdania na temat tej pary były bardzo podzielone.Wielu widzów twierdziło, że celebrytka już dawno powinna pożegnać się z programem. Para dostawała słabe noty od jurorów, ale wciąż przechodziła do kolejnych odcinków. Niezaprzeczalnie jednak byli ulubieńcami publiczności, o czym świadczyły wyniki głosowań SMS, za sprawą których udawało im się awansować do kolejnych odcinków.

Dagmara mierzyła się z dużą krytyką w związku z jej udziałem w programie oraz nieprzychylnymi komentarzami od jury. Jednymi z nich były komentarze "Czarnej Mamby". Iwona Pavlović wielokrotnie podkreślała, że celebrytka nie potrafi tańczyć i sugerowała, że Dagmara "człapie" lub chodzi z gwiazdami.Jury nie było zachwycone ich występami, ale widzowie mieli inne zdanie. Jury nie było zachwycone ich występami, ale widzowie mieli inne zdanie.

Ciało odmówiło posłuszeństwaTego jednak nikt się nie spodziewał. Oficjalnie celebrytka postanowiła odejść z programu. Jej rezygnacja jednak oficjalnie nie była przez "lejący" się na parę hejt. Dagmara zrezygnowała z udziału w "Tańcu z gwiazdami" z uwagi na problemy zdrowotne i kontuzję. Ulubienica widzów oprócz fali krytyki mierzyła się również z problemami z kolanami, które doskwierały jej po operacji, a do tego doszło złamane żebro.

- Cześć kochane moje serduszka. Robaczki, przychodzę do was z bardzo smutną wiadomością. Przynajmniej dla mnie. Muszę zrezygnować z programu. Nie mogę już dla was tańczyć - nie mogę już was rozweselać swoim tupaniem kopytkiem. Niestety z tym żebrem jest tak ogromny problem, że Conan mnie wczoraj podniósł, bo mieliśmy razem teraz tańczyć - nie dało rady. Mam problem nawet z oddychaniem. Całą noc nie spałam dzisiaj. Jednak nie dam rady dalej. Przepraszam was, jeśli was zawiodłam, bo wiem, że chcieliście, żebym doszła do finału. Bawcie się dalej tym programem, tam są wspaniali ludzie, pięknie tańczą. Ja już po prostu nie daję rady. Nie mogę nawet oddychać swobodnie, a co dopiero rękę podnieść - oznajmiła Dagmara za pośrednictwem instagrama.

Trójmiejskie wątki w "Tańcu z gwiazdami"Na szczęście Trójmiasto nadal jest w "grze", bo w programie dalej walczy Michał KassinTeatru Muzycznego w Gdyni. Partneruje popularnej Roxie Węgiel. Fani piosenkarki są pewni, że ma ona szansę na wygraną. Czy tak będzie? Przekonamy się za kilka tygodni.

Tancerz z Muzycznego u boku Roxie Węgiel w Tancerz z Muzycznego u boku Roxie Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami"

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (51)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

South Molo Festival - Delfinalia 2024 (5 opinii)

(5 opinii)
105,22 zł
hip-hop, festiwal muzyczny, w plenerze

Paweł Stasiak z zespołem PapaD (1 opinia)

(1 opinia)
120 zł
Kup bilet
pop

ADELE - Tribute from London by Stacey Lee

148 zł
Kup bilet
pop

Katalog.trojmiasto.pl - Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Który z wymienionych lokali jest klubem studenckim?