• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

5 dyskotek, do których wejdziesz za darmo

osa
12 kwietnia 2023, godz. 13:00 
Opinie (125)
Miasto Aniołów oferuje sporo promocji: od imprez tematycznych typu "ladies night", gdzie panie nic nie płacą na bramce, po darmowe wejście po zapisaniu się na listę FB. Miasto Aniołów oferuje sporo promocji: od imprez tematycznych typu "ladies night", gdzie panie nic nie płacą na bramce, po darmowe wejście po zapisaniu się na listę FB.

Wieczorne wyjście na miasto to zazwyczaj spory wydatek. Alkohol lub napoje bezalkoholowe, czasem coś do jedzenia, jeśli to impreza z wcześniejszą kolacją, taksówka. Bywa, że wydajemy dużo. Poszukaliśmy zatem klubów, do których wejdziemy za darmo lub które mają atrakcyjne promocje.
Na naszej liście są lokale, do których zawsze jest darmowy wstęp oraz takie, które często oferują akcje promocyjne. Jakie? Wszystkiego dowiecie się z naszego tekstu.

Dyskoteki z darmowym wejściem


Mechaniczna pomarańczaNa dyskotekę najczęściej chodzę z:

Studencki lokal we Wrzeszczu, w którym w weekend pobawimy się za darmo, jedyny koszt, jaki musimy ponieść na wejściu, to szatnia za 4 zł. Darmowe są także inne imprezy w tygodniu, m.in. karaoke i planszówki.

SpatifDo słynnego sopockiego klubu wejdziemy w weekend za darmo, ale musimy pamiętać, że pierwszeństwo mają właściciele kart klubowych oraz że jest to miejsce, które bardzo pilnuje selekcji. To ten lokal, do którego wchodzimy "na dzwonek".

Cafe AbsinthePub, który przez wiele lat działał w budynku Teatru Wybrzeże, od lata 2021 roku mieści się w piwnicy Ratusza Staromiejskiego przy ulicy Korzennej. Zaprasza na swoje imprezy nie tylko w weekend, ale też w tygodniu. Na wszystkie obowiązuje wstęp wolny.

Klub AtelierW sopockim klubie co weekend coś się dzieje, a na każdą imprezę wejdziemy za darmo.

KolibaGóralska chata tuż przy plaży w Sopocie? Jeszcze jak! W dzień rządzi tu polska kuchnia, zaś w weekendy wieczorem odbywają się dyskoteki - na wszystkie wejdziemy za darmo.


  • Coyote Bar Sopot to kolejne miejsce, w którym nie zawsze musimy płacić za wstęp na dyskotekę.
  • Nowy Harem w Gdyni przyciąga swoich gości darmowymi wejściówkami i promocjami.
  • Zdarzają się również promocje dla studentów: na legitymację studencką wejdziemy za darmo np. do Bukszprytu w Gdyni.

Jak inaczej wejść za darmo do klubu?Znaczna część trójmiejskich lokali wymaga opłaty na wejściu: zazwyczaj cena waha się między 20 a 40 zł, ale można ją często ominąć. Przede wszystkim można szukać miejscówek, które wpuszczają za darmo do wyznaczonej godziny np. 22 czy 23 (klubom zależy, aby parkiet zapełnił się możliwie wcześnie) oraz doceniają osoby z listy. O co chodzi? Trzeba dopisać się do wydarzenia na Facebooku i przyjść do klubu do konkretnej godziny, a czasem też zameldować się na miejscu. To patent, z którego korzysta wiele osób i lokale dobrze o tym wiedzą, dlatego często je oferują, a nawet miksują promocje.

Takie promocje często znajdziemy w klubach:


Specjalne akcje to kolejny patent na wejście za darmo, niestety to przede wszystkim korzystna opcja dla pań, panowie muszą płacić za wejściówkę zdecydowanie częściej. Imprezowiczki wchodzą za "free" do wyznaczonej godziny (choć zdarza się, że podczas wydarzeń z cyklu "ladies night" przez całą noc) lub gdy np. mają na sobie szpilki albo kolorową sukienkę. Takie promocje często stosują kluby Miasto Aniołów i Bukszpryt.

Przed popularnymi nocnymi lokalami często znaleźć można promotorów - wprowadzą nas do klubu za darmo lub zaoferują drinka gratis. Przed popularnymi nocnymi lokalami często znaleźć można promotorów - wprowadzą nas do klubu za darmo lub zaoferują drinka gratis.

Promotorzy rozdają darmowe wejścia


Niektóre kluby zatrudniają promotorów, którzy stoją przed lokalem i "werbują" gości - to powszechny widok np. wieczorem na Monciaku. Część z nich wprowadzi nas do środka za darmo. To podwójny zysk: zarabia promotor, który otrzymuje premię za każdą osobę oraz dyskoteka, która zyskała klienta. Zawsze warto zapytać, czy możemy liczyć nie tylko na darmowe wejście, ale też promocje na barze.

osa

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (125)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

ZOO Festiwal

49 - 79 zł
pokaz

The Legend of Rock Symphonic (4 opinie)

159 - 249 zł
rock / punk

Hauser - Rebel With a Cello Tour (16 opinii)

255 - 555 zł
muzyka poważna, rock / punk

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Wyprzedane Bilety, Bruno Mars, Depeche Mode i Open'er Obywatelski. O której edycji festiwalu mowa?