Wydarzenie

stat

Dee Dee Bridgewater

data:
20 lipca 2018 (piątek)
godzina:
19:00
miejsce:

Teatr Muzyczny  mapa

adres:
Gdynia, pl. Grunwaldzki 1
bilety:
100-150 zł
Kup bilet
PATRONAT

Dee Dee Bridgewater ponownie w Polsce, Trzykrotna laureatka Grammy otworzy Ladies' Jazz Festival 2018 w Gdyni!To na Ladies' Jazz Festival 2009 w Gdyni świat po raz pierwszy usłyszał jej fenomenalne interpretacje piosenek Billie Holiday, które do tej pory zapierają dech w piersiach. W tym roku wraca na festiwal po 9 latach z nowym repertuarem i swymi wielkimi przebojami - Dee Dee Bridgewater, wielka gwiazda światowego jazzu, aktorka, wielokrotna laureatka prestiżowych Grammy i Tony otworzy swym recitalem 14 edycję Ladies' Jazz Festival w Gdyni - jedyny festiwal w całości poświęconego damom jazzu!

Dee Dee Bridgewater to INSTYTUCJA: występowała z Sonnym Rollinsem, Dizziem Gillespie, Maksem Roachem, śpiewała na wszystkich ważnych i wielkich scenach świata, nie tylko śpiewa, ale i zbiera laury jako aktorka (m.in. nagroda Laurenca Oliviera dla najlepszej aktorki musicalowej czy niedawna serialowa rola - a jakże: Billie Holiday).

Humor, wdzięk, ekspresja, fenomenalna interpretacja, szarm i ten głos - niezapomniany, niepowtarzalny, jeden z najważniejszych na świecie... Na New Peoples New Orlean Jazz Market ma scenę swojego imienia! Wielka i jednocześnie przemiła, otwarta ARTYSKA. Banałem jest powtarzać to, co osiągnęła, zdobyła, jakie laury i peany kieruje się w Jej kierunku.

W ramach imprezy

bilety 60-100 zł
Kup bilet
Gdańskie Noce Jazsowe
sie 24-26

piątek - niedziela, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 5 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)