Wydarzenie

Demian Band - 15 urodziny Blues Clubu

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 kwietnia 2017 (czwartek)
godzina:
19:30
miejsce:

Blues Club  mapa

adres:
Gdynia, Portowa 9
bilety:
50 zł , ulgowy 40 zł
PATRONAT

Z okazji 15. urodzin Blues Clubu zapraszamy 20 kwietnia na koncert Demian Band.Demian Band to prawdziwe  blues rockowe Power Trio z najbardziej potężnymi występami na żywo jakie kiedykolwiek można zobaczyć.Za niepowtarzalne brzmienie zespołu odpowiadają wpływy Bo Diddley'a, bluesa z delty Mississippi oraz surowego, garażowego rocka.

Dzięki temu ich występy na żywo to istna impreza gdzie liczy się tylko energia oraz granie płynące z samego serca, które publiczność nieodmiennie podchwytuje.Warto wspomnieć, że Demian Band dzielił scenę z takimi gwiazdami bluesa jak Eric Sardinas czy Bernard Allison, a także poprzedzał koncerty Jimmiego Vaughana, Roya Rogersa oraz Los Lobos. Po wielu latach w trasie i licznych doświadczeniach lider zespołu buduje własny uniklany model wzmacniacza gitarowego - Matamp Demian. Albumy formacji - "Devil By My Side" i "Tattoo'd Fish" osiągnęły wielki sukces międzynarodowy, dotarły nawet do szczytu listy przebojów amerykańskiego bluesa.

Przeczytaj także

  • Blues Club kończy piętnaście lat i ma się dobrze wideo
    18 kwietnia 2017 (16 opinii)

    Gdyński Blues Club to jeden z najważniejszych lokali bluesowych w Polsce. - Nie omija nas żadna istotna trasa koncertowa - mówi właściciel i zaprasza na koncert argentyńskiego trio Demian...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Najbliższe podobne imprezy

Minione podobne imprezy

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez