Wiadomości

Dokąd na imprezę nie tylko w weekend?

Niewiele klubów organizuje imprezy poza weekendem. Jednym z nich jest Bunkier.
Niewiele klubów organizuje imprezy poza weekendem. Jednym z nich jest Bunkier. fot. facebook.com/Bunkierclub

Większość trójmiejskich imprezowni działa w piątki i soboty. Gdzie potańczyć w tygodniu?Czy chodzisz potańczyć na miasto w tygodniu?

tak, bez względu na porę roku 14%
tak, ale tylko latem, jak jest ładna pogoda 5%
czasem znajomi mnie wyciągną 14%
na takie szaleńswo pozwalam sobie tylko na urlopie 9%
nie, w tygodniu nie mam na to siły, jedynie w weekend 19%
omijam dyskoteki i nocne kluby przez cały rok 39%
zakończona Łącznie głosów: 241
- Przyjechali do mnie znajomi z drugiego końca Polski. Dzień spędzają na plaży, ale wieczorem chcieliby pójść na imprezę. Większość klubów czynna jest jednak tylko w piątek i sobotę. Co im polecić w tygodniu? - pyta nas pan Michał.
Osób, które szukają odpowiedzi na to pytanie jest z pewnością więcej. Szczególnie teraz, w sezonie, gdy Trójmiasto tętni życiem niemal przez całą dobę. Z restauracjami i pubami problemu nie ma - czynne są codziennie do późnych godzin. Gorzej z klubami. Kilka miejsc udało nam się jednak znaleźć.

Codziennie

Regularne imprezy w sopockich klubach odbywają się zazwyczaj tylko w piątki i soboty. Inaczej jest w EgoZłej Kobiecie. Tutaj można się zabawić codziennie - od wieczora do bladego świtu. Muzyka jest różna, ale żadnej alternatywy raczej nie należy się spodziewać. Didżeje grają house, r'n'b czy hip-hop. Nie brakuje też klasycznych tanecznych przebojów.

Do muzyki na żywo zabawimy się niemal każdego dnia w tygodniu w gdańskiej Coolturze. Co prawda, wydarzenia te nie są anonsowane jako imprezy taneczne, ale nie brakuje takich, co nóżką zakręcą. Codziennie wieczorem czynny jest też sopocki SPATiF, klubokawiarnia z artystyczną przeszłością. Jeśli akurat nie odbywa się tam koncert czy inne wydarzenie artystyczne, można spodziewać się nocnych hulanek przy dobrej muzyce starszej daty. Podobnie bywa w gdańskim Absinthe - można mieć pewność, że codziennie w nocy znajdziemy tam chętnych do imprezowania współtowarzyszy. Tamtejsze tańce na stole to nie tylko miejska legenda.

W Gdyni w tygodniu pobawimy się m.in. w Pokładzie.
W Gdyni w tygodniu pobawimy się m.in. w Pokładzie. fot. facebook.com/klubpoklad
Środy i czwartki

Dla tych, którzy na tańcach i piciu spędzają nie tylko koniec tygodnia, ale również tzw. "mały weekend", niektóre kluby przygotowały specjalne imprezy w środy. To wydarzenia dla tych, którzy nie potrzebują tłumu innych imprezowiczów do szczęścia - zazwyczaj na parkiecie jest luźno, a na barze czasami trafiają się atrakcyjne zniżki na koktajle. W połowie tygodnia potańczymy m.in. w gdyńskim Pokładzie, w sopockiej Mewie Towarzyskiej oraz w nowym, gdańskim klubie Noce i Dnie. Tam za wybranie drinki zapłacimy nawet połowę mniej.

Pokład i Mewa zapraszają także w czwartki. W tym pierwszym króluje muzyka latynoska, w drugim - klimaty rapowe i twerkowe. W czwartek didżeja za konsoletą spotkamy też w gdańskim Bunkrze oraz w Mieście Aniołów, gdzie tego dnia dominują rock'n'rollowe rytmy oraz zabawa karaoke. Dyskotekę z klasycznymi przebojami z ostatnich czterech dekad ubiegłego wieku znajdziemy w sopockim HAH, z kolei w pobliskim Atelier należy się spodziewać bardziej nowoczesnych rytmów oraz bardziej kameralnej imprezy.

W czwartek weekendową rozgrzewkę można sobie zafundować również w gdańskim Echu. Tam też imprezowicze mogą zamknąć weekend - to jeden z niewielu klubów, gdzie imprezy odbywają się też w niedzielę.

Opinie (28) 1 zablokowana

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

08

sierpnia

Jarmark św. Dominika 2020 Gdańsk, Targ Węglowy

08

sierpnia

Octopus Film Festival 2020 Gdańsk, różne lokalizacje

19

sierpnia

Nowe idzie od morza do Wrze... Gdańsk - Wrzeszcz,

Kultura

Bałagan z muzyką na ulicach Gdańska - kto ponosi winę?
Muzyka uliczna w Gdańsku: kto winny?
Znamy laureatów Gdańsk Press Photo 2020
Przyznano Gdańsk Press Photo 2020

Kulinaria

Okiem dietetyka: domowe lody bez cukru
Jak zrobić domowe lody bez cukru?
Do restauracji z pupilem. Lokale przyjazne zwierzętom
Lokale przyjazne zwierzakom

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    W którym roku na festiwalu w Sopocie wystąpił zespół Boney M.?