Wydarzenie

stat

DonGURALesko & Borixon (4 opinie)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
16 lutego 2018 (piątek)
godzina:
19:00
miejsce:

Scena Sopot  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2 (Na plaży w Sopocie)
bilety:
35-45 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Klub Scena zaprasza na koncert donGURALesko i BORIXON.BORIXON
Zapraszamy na koncert Borixona w klubie Scena. Usłyszycie m.in materiał z jego najnowszej płyty "Koktajl" i nie tylko. W 1996 roku debiutował wraz ze Wzgórzem Ya-pa-3 albumem "Centrum" zaliczanym obecnie do klasyki gatunku. Razem z zespołem nagrał 5 płyt - "Centrum", "Trzy", "Ja mam to co ty", "Precedens", "Stara szkoła rapu". W 2001 rozpoczął karierę solową. W miedzy czasie współpracował z większością Polskiej sceny Hip Hop. Ma na swoim koncie setki koncertów w kraju, Europie i USA.

"Piękność":


DonGURALesko
donGURALesko (Piotr Górny) - rozpoczął swoją przygodę z muzyką w legendarnych składach. Wraz z Kaczorem stworzył - Killaz Group, a Waldemarem Kastą - K.A.S.T.A. SQUAD. Swoją solową karierę Gural rozpoczął w 2002 roku wydając "Opowieści z betonowego lasu". Do 2016 roku samodzielnie stworzył 7 albumów - bardzo różnych stylistycznie. Do tego dwa mixtapy z Matheo, mixtape z DJem Tuniziano, mixtape z DJem Kostkiem, płytę z Kaczorem w ramach Killaz Group w 2007 roku, do tego gościnne zwrotki liczone w ilościach hurtowych. donGURALesko śmiało można zaliczyć do najbardziej płodnych artystów w tej branży. Charakteryzuje go naturalny luz na mikrofonie, chropowaty styl i wszechstronność w lepieniu rymów. Jego ostatnia solowa płyta "Magnum Ignotum (Preludium)" zawstydziła wszystkich, którzy mówili, że Gural wypalił się artystycznie. Odniósł się do literatury, malarstwa, rzeźby i udowodnił, że nie powiedział ostatniego słowa.Informacje dla osób niepełnoletnich
Uczestnikami koncertu mogą być osoby małoletnie od 16 roku życia (wymagane wydrukowane i podpisane oświadczenie od rodziców), a pozostałe osoby małoletnie, które do dnia koncertu nie ukończyły 16 roku życia mają wstęp wyłącznie w towarzystwie pełnoletniego opiekuna (wymagane wydrukowane i podpisane oświadczenie od rodziców) posiadającego przy sobie dokument tożsamości oraz ważny bilet.
www.scenaklub.pl/o-nas/regulamin
Informacja o biletach:
VIP: 55 zł
Bilet VIP zapewnia:
- miejsce siedzące w strefie VIP 
- widok na salę klubową i salę koncertową z antresoli- wstęp tylko dla posiadaczy opaski VIP
- osobna toaleta
- przekąski na barze
Scena Klub || Strefa VIP: http://www.scenaklub.pl/vip/

Gdzie kupić:
- ebilet.pl
- salony Empik
Biletomat
- przed wejściem na koncert

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)