Wydarzenie

stat

DonGURALesko & WSRH

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
13 października 2017 (piątek)
godzina:
21:00
miejsce:

Scena Sopot  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2 (Na plaży w Sopocie)
bilety:
35-59 zł
PATRONAT

Klub Muzyczny Scena zaprasza na koncert!Sala Koncertowa:

TIME TABLE:
- 21:00 - otwarcie drzwi
Supporty 
dek x Jaro x Wilczur - David Klein
Bambo the Smuggler X Lubin - Krystian Szyksznian
NONIEMOGE - Śledzik Przi
- 23.30 - donGURALesko & WSRH

Sala Klubowa:

- After Paty - 

donGURALesko (Piotr Górny) - rozpoczął swoją przygodę z muzyką w legendarnych składach. Wraz z Kaczorem stworzył - Killaz Group, a Waldemarem Kastą - K.A.S.T.A. SQUAD. Swoją solową karierę Gural rozpoczął w 2002 roku wydając "Opowieści z betonowego lasu". Do 2016 roku samodzielnie stworzył 7 albumów - bardzo różnych stylistycznie. Do tego dwa mixtapy z Matheo, mixtape z DJem Tuniziano, mixtape z DJem Kostkiem, płytę z Kaczorem w ramach Killaz Group w 2007 roku, do tego gościnne zwrotki liczone w ilościach hurtowych. donGURALesko śmiało można zaliczyć do najbardziej płodnych artystów w tej branży. Charakteryzuje go naturalny luz na mikrofonie, chropowaty styl i wszechstronność w lepieniu rymów. Jego ostatnia solowa płyta "Magnum Ignotum (Preludium)" zawstydziła wszystkich, którzy mówili, że Gural wypalił się artystycznie. Odniósł się do literatury, malarstwa, rzeźby i udowodnił, że nie powiedział ostatniego słowa.

Youtube:
Facebook:

https://www.facebook.com/djdziadzior/

WSRH (Wyższa Szkoła Robienia Hałasu) - to duet poznańskich raperów - Shelleriniego i Słonia. Formacja powstała w 2001 roku. Na koncie posiadają wspólne krążki. Oprócz najnowszego "Czarne Słońce: Świt EP" wydali między innymi: "Wyższa Szkoła Robienia Hałasu" z 2008 roku i wydany w 2012 roku "Szkoła Wyrzutków". Obaj posiadają na swoim koncie wiele solowych albumów oraz kolaboracjij w grupach - PDG Kartel, BDF, czy Demonologia, którą Słoń współtworzy z Mikserem.

Youtube:
Facebook:

https://www.facebook.com/WSRH.OFICJALNIE/

Bilety do nabycia:
- eBilet.pl

*Wygodne sofy i fotele, darmowe przekąski, najlepszy widok - więc jeżeli będziesz miał ochotę na doznania w stylu VIP - koniecznie musisz tam zajrzeć! http://www.scenaklub.pl/vip/

Informujemy, iż w każdy piątek i w każdą sobotę zapraszamy do naszej restauracji Smak Moza na Jazz Jam Session. Początek koncertów o godzinie 19:00. 
Na wszystkich posiadaczy biletów koncertowych czeka 20% zniżki do naszej restauracji Smak Morza na wszystkie dania z karty!
!!WSTĘP WOLNY!!

Jazz Jam Session w Smaku Morza:


Do zobaczenia w SCENIE!

Przeczytaj także

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej klikane (7 dni)