Wydarzenie

Drugie urodziny klubu Hah

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
15 lipca 2017 (sobota)
godzina:
22:00
miejsce:

HAH Sopot  mapa

adres:
Sopot, al. Franciszka Mamuszki 21 (dawny ENZYM)
bilety:
15 zł
sprzedaż:
786-177-397

Niezmiernie miło nam zaprosić was na to jakże dla nas wyjątkowe wydarzenie. O doskonałą atmosfere na parkiecie zadba zespół Free on stage - największe przeboje klubowe i covery w ich wykonaniu nie pozwolą wam zejść z parkietu!Nowy, unikatowy projekt na polskiej scenie muzycznej. Światowe hity w industrialnych, nowoczesnych, klubowych, elektronicznych aranżacjach. Niebanalne aranżacje, nowoczesne podejście do największych hitów, ogromna elastyczność w doborze brzmień -sprawiają, żeFree on Stagejest projektem uniwersalnym. Muzycy z powodzeniem koncertują na największych, prestiżowych galach, jak też na koncertach klubowych, czy dużych plenerowych scenach. W skład grupy wchodzą J.Markus(perkusja) Oh.Kama(wokal), DJ -LittBee. Karol Wieczorek (sax).

Oh. Kama czyli Kamila Osuch - ​Swój talent szlifuje od dzieciństwa, pochodząca z muzykalnej rodziny, której większość członków gra na instrumentach i śpiewa. Absolwentka Szkoły muzycznej 1 stopnia w Bolesławcu na wydziale skrzypiec oraz II stopnia na wydziale wokalnym. Od kilku lat związana z wrocławską scena muzyczna. Na jej prywatnym profilu w serwisie YouTube znajdziemy kilka coverów znanych hitów.

Jacek Markuszewski (J.Markus) - Perkusista, kompozytor, producent. Swoją muzyczną karierę rozpoczął mając 6 lat. Absolwent szkoły muzycznej II st. we Wrocławiu w klasie Perkusji. Jako muzyk sesyjny, współpracuje z wieloma popularnymi muzykami m.in. Robert Chojnacki, Oddział Zamknięty, Mietek Jurecki (ex Budka Suflera), Jarek Kozidrak (Bajm) itp. Muzyk ma także drugie oblicze, cechuje go nieograniczona wszechstronność!

Karol Wieczorek -saksofonista, muzyk sesyjny, aranżer, student Akademii Muzycznej we Wrocławiu, udziela się w licznych formacjach muzycznych: zespołach jazzowych, orkiestrach rozrywkowych, sekcjach dętych. Wraz z "Dziubek Band" doszedł do półfinału programu "Mam talent" oraz kilkukrotnie występował jako gwiazda odcinka w programie "Jaka to melodia". Współpracował także z wieloma DJ-amigrając muzykę klubową m. in. w poznańskim klubie "Pacha". Z grupą bluesową Dr Blues & Soul Re Visionbrał udział w największych festiwalach w Polsce oraz za granicą

zagrają:
Hell: Late
Heaven: Njoy The DJ

do 23.00 na hasło wstęp free
*aby zdobyć hasło wyślij maila na free.Sopot@hah.Com.Pl w tytule wpisując free.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez