• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

Naucz się robić kolorowe lizaki. Słodki Dzień Dziecka w Galerii Zaspa

25 maja 2022 
Opinie
Podczas festynu z okazji Dnia Dziecka, w najbliższa sobotę (28 maja), w Galerii Zaspa odbędą się warsztaty wyrabiania kolorowych lizaków. Podczas festynu z okazji Dnia Dziecka, w najbliższa sobotę (28 maja), w Galerii Zaspa odbędą się warsztaty wyrabiania kolorowych lizaków.

Ostatnia sobota maja (28.05) w Galerii Zaspa należy do dzieci! Centrum zaprasza wszystkie smyki do wspólnego świętowania Dnia Dziecka i udziału w zaplanowanych na ten czas zabawach, takich jak malowanie buziek czy wyrabianie własnych, kolorowych lizaków.Dzień Dziecka tuż tuż, dlatego warto już dziś pomyśleć o zabawach i aktywnościach, które uwielbiają wszystkie dzieciaki. W Galerii Zaspa świętować można już od soboty, 28 maja, gdzie na najmłodszych czekać będą wspaniałe atrakcje i aktywności.

Warsztaty robienia słodkich lizakówTego dnia centrum zaprasza do skosztowania pyszności m.in. kolorowej waty cukrowej oraz do udziału w otwartych warsztatach robienia lizaków. Podczas bezpłatnych zajęć mali uczestnicy poznają historię słodkich wyrobów na patyku, a także sami zdecydują, jaki smak, kolor i kształt chcą nadać swoim dziełom. Autorski wyrób będzie można od razu schrupać lub wziąć ze sobą do domu.

Malowanie buziekGaleria zaprasza też na stoisko malowania buziek, gdzie animatorzy przy pomocy bezpiecznych dla skóry farbek sprawią, że każde dziecko będzie mogło zamienić się w ulubionego bajkowego bohatera (np. Spiderman, Batman, Hello Kitty, Smerfy i wiele innych).

Atrakcje w ramach akcji "Słodki Dzień Dziecka" w Galerii Zaspa odbędą się w sobotę, 28 maja, w godzinach 10-16. Wydarzenie jest bezpłatne.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Słodki dzień dziecka w Galerii Zaspa

warsztaty

Miejsca

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Wydarzenia

762. Jarmark św. Dominika

jarmark

Kosmopark - wystawa dla dzieci

wystawa, warsztaty, pokaz

Letnie brzmienia - Sobel

hip-hop, pop

Nowe Lokale

Sprawdź się

Sprawdź się

Bigbit to inaczej: