Wydarzenie

Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
15 - 18 czerwca 2017
godzina:
12:00
miejsce:

PPNT Gdynia  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
bilety:
wstęp wolny

Już po raz czwarty w Gdyni zabrzmią głosy młodych i utalentowanych solistów oraz zespołów wokalnych. Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2017 odbędzie się w dniach 15-18 czerwca, w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym.Festiwal Gdynia OPEN ma charakter konkursu, w którym mogą brać udział dzieci i młodzież w wieku od 3 do 25 roku życia. Pierwsze trzy dni festiwalu (15 - 17 czerwca) będą poświęcone na przegląd występów solistów i zespołów wokalnych, podzielonych na kategorie wiekowe. Czwartego dnia (18 czerwca) laureaci Gdynia OPEN 2017 zaprezentują się podczas uroczystego koncertu.

Organizatorem muzycznego wydarzenia dla młodych jest Laboratorium Innowacji Społecznych współpracujące z Zespołem Szkół nr 14 w Gdyni.

Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Gdynia OPEN 2017 podczas dotychczasowych trzech edycji zawsze gromadził liczne grono uczestników, a poziom artystyczny występów zachęcał widownię do spontanicznej zabawy. W tym roku również zapowiada się dobra zabawa i niezapomniana atmosfera.
Regulamin konkursu, formularz zgłoszenia oraz szczegóły dotyczące tegorocznej edycji festiwalu można znaleźć na stronie internetowej www.gdyniaopen.pl

Na zgłoszenia czekamy do 7 maja, formularz zgłoszenia oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie
Festiwal Jazz Jantar

29 października - 12 listopada 2017 godz. 20:00

Gdańsk,
koncerty
bilety 20-300 zł
Kup bilet
Doki 2017

9 grudnia 2017 (sobota) godz. 20:00

Gdańsk,
koncerty
Dodaj zdjęcie

Opinie (3)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez