Wiadomości

stat

Gala Ślubna i Bal Młodych Par w Róży Wiatrów

artykuł sponsorowany
Róża Wiatrów ma duże doświadczenie w organizowaniu wesel i przyjęć weselnych, przygotowuje je bowiem już od 20 lat.
Róża Wiatrów ma duże doświadczenie w organizowaniu wesel i przyjęć weselnych, przygotowuje je bowiem już od 20 lat. www.rozawiatrow.com.pl

Gdyńska restauracja Róża Wiatrów zaprasza na Galę Ślubną i Bal Młodych Par.W Sali Admiralskiej bawić się może nawet 150 osób.
W Sali Admiralskiej bawić się może nawet 150 osób. www.rozawiatrow.com.pl
Natomiast w Sali Kapitańskiej - 70 osób.
Natomiast w Sali Kapitańskiej - 70 osób. www.rozawiatrow.com.pl
Ślub to dla wielu par szczególne wydarzenie, które chcą przeżyć w wyjątkowy sposób. Dlatego właśnie przygotowanie wesela bądź przyjęcia weselnego powinno powierzać się profesjonalistom.

Specjalnie z myślą o parach planujących to ważne wydarzenie słynna gdyńska restauracja Róża Wiatrów przygotowała Galę Ślubną.

- Postanowiliśmy zaprosić najciekawsze salony mody ślubnej, najlepsze wizażystki, najciekawszych DJ-ów i wodzirejów weselnych, a także jubilerów i fotografów ślubnych, by w "naturalnych" warunkach, a więc podczas zaaranżowanego wesela, zaprezentowali się parom, które przygotowują się do ślubu i wyprawienia wesela - mówi Liliana Różańska, współwłaścicielka Róży Wiatrów.

Na Gali obecni będą floryści, cukiernicy, nie zabraknie również ofert pensjonatów i hotelików, mieszczących się w pobliżu restauracji, a w których młoda para może odpocząć po całonocnej zabawie.

Na ten jeden dzień główna sala restauracji zamieni się w salę weselną, gdzie wśród przybranych stołów przechadzać się będą modelki, prezentujące najciekawsze suknie ślubne z najlepszych salonów. Nie zabraknie też pokazu samochodów weselnych.

Wesela i przyjęcia weselne to też jedna z domen Róży Wiatrów, która organizuje je już od 20 lat. - Właśnie z myślą o tych wszystkich parach, które w naszej restauracji wyprawiły przez 20 lat swoje wesele czy przyjęcie weselne, postanowiliśmy zorganizować "Bal Młodych Par" - mówi Liliana Różańska. - Przez te dwie dekady zorganizowaliśmy w Róży Wiatrów kilkaset wesel. Doświadczenie mamy więc ogromne - dodaje.

W trzech dużych salach wciąż zresztą odbywają się zabawy weselne. Młodzi mają do dyspozycji Salę Admiralską na 150 osób, Bursztynową na 80 osób i Kapitańską na 70 osób. Każda wyposażona w klimatyzację i z widokiem na morze.

- Dania oraz napoje bezalkoholowe serwowane są bez ograniczeń, a wszystko to w stałych cenach - od 110 do 170 zł za osobę - wyjaśnia właścicielka Róży Wiatrów.- Do tego para młoda przywitana zostanie od nas bochnem chleba, kieliszkiem szampana i kwiatami - dodaje.

Bal Młodych Par odbędzie się 9 stycznia 2010 r. Wszystkie panie zostaną przywitane kwiatami, na gości będą też czekać wykwintne posiłki i napoje oraz orkiestra i wodzirej. Wstęp kosztuje 100 zł od osoby.

Natomiast Gala Ślubna odbędzie się dzień później, 10 stycznia, od godz. 12 do 18. Wstęp na Galę jest bezpłatny.

Szczegółowe Informacje o Balach pod tel. 058/6200648, na miejscu lub na stronie internetowej Róży Wiatrów
artykuł sponsorowany
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie (22)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Najnowsze wiadomości

Kalendarz imprez

kalendarz

Zdjęcia z imprez

    Nowe lokale

    Najczęściej czytane