• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Galeria Metropolia obchodzi 5. urodziny

20 października 2021 (artykuł sprzed 2 lat) 
Z okazji urodzin Galerii Metropolia na klientów czekać będą różne atrakcje, konkursy i promocje. Z okazji urodzin Galerii Metropolia na klientów czekać będą różne atrakcje, konkursy i promocje.

Galeria Metropolia świętuje swoje piąte urodziny. Z tej okazji przygotowano przeróżne atrakcje, promocje i konkursy z nagrodami. Przed odwiedzającymi aż cztery tygodnie intensywnej zabawy.Galeria Metropolia świętuje już swoje piąte urodziny. Pierwsi klienci zrobili w niej zakupy 22 października 2016 roku. Od tamtego czasu galeria nieustannie zmienia się i poszerza swoją ofertę. Dziś to już nie tylko miejsce robienia zakupów, ale przede wszystkim rozrywki, którą zapewnia m.in. duża część gastronomiczna, kino, szkoła tańca, tor do driftu czy sala zabaw dla dzieci.

Pierwsi klienci zrobili zakupy w Galerii Metropolia 22 października 2016 roku. Pierwsi klienci zrobili zakupy w Galerii Metropolia 22 października 2016 roku.

Cztery tygodnie wyśmienitej zabawyZ okazji swojego jubileuszu Galeria Metropolia przygotowała co weekend inne atrakcje na terenie centrum. Zaprasza także do udziału w urodzinowych konkursach. W każdym tygodniu znaleźć je będzie można na Facebooku: Galeria Metropolia, Strefa Rozrywki Gdańsk Wrzeszcz oraz na Instagramie: Strefa Rozrywki Wrzeszcz i Galeria Metropolia. Do wygrania m.in. vouchery do najemców Strefy Rozrywki, kupony zniżkowe, nagrody fizyczne (np. torby sportowe marki Puma, kosze z kosmetykami od Hebe), bony na urządzenie mieszkania. Świętowanie rozpocznie się już 22 października.

Przez cały miesiąc do dyspozycji gości będzie również urodzinowa ścianka, która będzie znajdować się tuż przy wejściu od strony ul. Wajdeloty. W tygodniu będzie można samemu zrobić sobie szalone zdjęcia, a w soboty i niedziele przy ściance czuwać będzie urodzinowa hostessa, która zrobi je Instaxem. Ze ścianką będzie również związany konkurs, w którym wygrać można vouchery do najemców Strefy Rozrywki i bony na zakupy. Główną nagrodą jest zaś rower. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wrzucić zdjęcie na swojego Instagrama i oznaczyć je hasztagiem: "#5uroMetropolii".

Trzeci urodzinowy weekend (6-7.11) to okazja na nutkę rywalizacji. Odbędzie się Pub Quiz w Kinguin Esports Lounge, turniej bowlingowy w U7 oraz turniej planszówkowy w Rebel. Trzeci urodzinowy weekend (6-7.11) to okazja na nutkę rywalizacji. Odbędzie się Pub Quiz w Kinguin Esports Lounge, turniej bowlingowy w U7 oraz turniej planszówkowy w Rebel.

Szczegółowy rozkład jazdyŚwiętowanie rozpocznie się w weekend 23-24 października z Honolulu i Kinem Helios. W sobotę w godz. 12-16 na gości galerii czekać będą takie atrakcje jak dwa koła fortuny z nagrodami. W Honolulu do wygrania będą m.in. urodziny na 10 osób o wartości 600 zł oraz bony na zabawę bez limitu czasu. Będzie także stoisko do tworzenia kartek urodzinowych dla Galerii Metropolia, stoisko małego konstruktora z klockami Incastro, Bump, Magnetycznymi oraz mega Lego, artystyczne malowanie twarzy oraz żywa maskotka. W niedzielę warto zaś odwiedzić kino Helios, gdyż bilety tego dnia będzie można kupić za 17,90 zł. To świetna okazja, aby obejrzeć urodzinowe premiery tj. "Diunę" oraz "Rodzinę Adamsów".

W kolejny weekend, 30-31 października świętowanie odbędzie się pod hasłem Fit urodziny. Razem z Tonezone, Siemanko oraz Skate Care przygotowano szereg atrakcji. M.in. będzie można korzystać z darmowych zajęć fitness, lekcji tańca, nauki jazdy na deskorolce, wziąć udział w licznych konkursach oraz zapisać się na zajęcia i rozpocząć swoją przygodę z ulubioną aktywnością.

  • Od piątku do niedzieli (29-31.10) będzie można skorzystać z darmowych zajęć fitness, lekcji tańca oraz nauki jazdy na deskorolce.
  • Od piątku do niedzieli (29-31.10) będzie można skorzystać z darmowych zajęć fitness, lekcji tańca oraz nauki jazdy na deskorolce.
  • Od piątku do niedzieli (29-31.10) będzie można skorzystać z darmowych zajęć fitness, lekcji tańca oraz nauki jazdy na deskorolce.
Pierwszy listopadowy weekend (6-7 listopada) będzie doskonałą okazją, aby świętować w grupie. W ten weekend odbędzie się urodzinowy Kinguin Quiz w Kinguin Esports Lounge, turniej w kręgle w Centrum U7 - najemcy kontra klienci oraz planszówkowy turniej urodzinowy z nagrodami w Strefie Gier Rebel.

Urodzinowe świętowanie zakończy wielki finał, zaplanowany na 13-14 listopada. Będzie to okazja, aby przenieść się w lata 80., przywdziać stroje wpisujące się w ten klimat i doskonale bawić w Stacji Food Hall, gdzie odbędzie się impreza w tym właśnie stylu. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone upominkami.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

5. urodziny Galerii Metropolia! (1 opinia)

(1 opinia)
festyn, jubileusz

Miejsca

Zobacz także

 

Wydarzenia

Targi Rzeczy Ładnych (3 opinie)

(3 opinie)
15 zł
Kup bilet
targi

Wielka Szama na Stadionie - wielkie otwarcie sezonu w Gdańsku! (12 opinii)

(12 opinii)
street food

Kwiat Jabłoni "Nasze ulubione kluby" (11 opinii)

(11 opinii)
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Znany trójmiejski zespół, który nagrał utwór "Ciągnik" to: