Wiadomości

Gorzko Gorzko, czyli wesele w każdy weekend

Zobacz, jak było na otwarciu Gorzko Gorzko.


Takiego miejsca na imprezowej mapie Trójmiasta jeszcze nie było. Gorzko Gorzko to nowy sopocki klub, gdzie co weekend pobawimy się jak na prawdziwym polskim weselu.Adres Armii Krajowej 111/112 zobacz na mapie Sopotu sopockim imprezowiczom powinien być bardzo dobrze znany. Na parterze akademika nr 7 od lat działają studenckie kluby. Najdłużej była oczywiście Łajba - od lat 80. jedno z centrów akademickiego nocnego życia w Trójmieście. Dwa lata temu legendarny lokal zamknięto i powstał klub Studentka. Teraz ci sami właścicieli postanowili otworzyć Gorzko Gorzko.

To miejsce wyjątkowe ze względu na charakter i atmosferę panującą w lokalu - pomysłodawcom zależy bowiem, aby w każdy weekend można było się tutaj pobawić w klimatach typowego polskiego wesela. Tak też było podczas sobotniej imprezy otwarcia, na której pojawiliśmy się z naszą ekipą telewizyjną Trojmiasto.tv.

Wszystko wskazuje na to, że koncept wypalił. Był wodzirej, nieśmiertelne weselne przeboje, powitanie szampanem przez parę młodą i obowiązkowe oczepiny o północy. Nie zabrakło również fotobudki - od niedawna jednej z głównych atrakcji polskich wesel, która - jak się okazało - świetnie sprawdza się również na imprezach klubowych. Stroje wieczorowe nie były obowiązkowe, aczkolwiek mile widziane, co niektórzy wzięli sobie do serca i przywdziali garnitury i suknie.

Goście dopisali i nie kryli zadowolenia. "Brakowało takich miejsc" - cieszyła się jedna ze spotkanych przez nas imprezowiczek. "Gratuluję pomysłu, przecież każdy chce być na weselu!" - wtórował inny uczestnik otwarcia.

Kolejne weselne potańcówki w Gorzko Gorzko będą odbywać się w każdy piątek i sobotę. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Opinie (85) 5 zablokowanych

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

11

lipca

22

lipca

Kino na Szekspirowskim Gdańsk, Teatr Szekspirowski

Kultura

To zdjęcie czy obraz? Malarstwo Janusza Kulikowskiego
To zdjęcie czy obraz?
Podróże w wersji mikro. Poznaj Gdańsk z przewodnikiem
Podróże po Gdańsku z przewodnikiem

Kulinaria

Ile zapłacimy za rybę w smażalni? Ceny w Trójmieście
Ile zapłacimy za rybę w smażalni?

    Najczęściej czytane

    Sprawdź się

    Yach Paszkiewicz był znanym twórcą: