• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Halloween na ostatnią chwilę: gdzie się pobawić na mieście?

osa
30 października 2023, godz. 11:00 
Opinie (42)
aktualizacja: godz. 14:55 (30 października 2023)
Ci, którzy chcą iść na halloween, ale nadal nie wybrali imprezy, mogą skorzystać z naszych podpowiedzi. Ci, którzy chcą iść na halloween, ale nadal nie wybrali imprezy, mogą skorzystać z naszych podpowiedzi.

W tym roku w Trójmieście przeżywamy prawdziwą halloweenową kumulację - imprezy trwają już od piątku, ale i tak najwięcej ich odbędzie się we wtorek, 31 października. Gdzie warto się pobawić?Aktualizacja, 14:55

Bilety na Halloween Elektryków zostały całkowicie wyprzedane w systemie online. Jak informują organizatorzy, nie będzie możliwości zakupu biletów w dniu wydarzenia na bramce.

Imprezy halloweenowe: tu warto się przebrać


Czy zamierzasz się bawić w Halloween?

To prawdopodobnie będzie największe Halloween w Trójmieście: na ul. Elektryków ponownie zawitają przebrani imprezowicze - tym razem motywem przewodnim jest biel. Wejściówki możecie kupować w dwóch formatach: dla osób przebranych (20 zł) i dla osób nieprzebranych (50 zł). Bilety

Tego samego dnia, już od godz. 16, będzie można także pobawić się w food hallu Montownia w ramach Thriller Night. W programie sporo atrakcji, m.in. pub quiz, warsztaty barmańskie i tańce. Każda przebrana osoba otrzyma "krwawego szota".

Wszystkie imprezy halloweenowe w Trójmieście
Niecodziennie będzie w Hali Olivia, gdzie odbędzie się "rave / fetish / art party", czyli Halloween z pieprzykiem dla dorosłych. Organizatorzy informują, że dbają o komfort imprezowiczów, zwłaszcza ze względu na wyzwolony dress code w klimacie lateksu, więc na wejściu wszystkim zakleją kamery w telefonach.

Przebrania na Halloween. Inspiracje z małego i dużego ekranu Przebrania na Halloween. Inspiracje z małego i dużego ekranu
W tym roku nie odbędzie się słynne Halloween w sopockim Sfinksie (trwa tam właśnie remont), ale tradycja musi być utrzymana, więc impreza przenosi się do zaprzyjaźnionego Ucha (Podworko.art) w Gdyni. Natomiast w Hard Rock Cafe odbędzie się Spooky Night Halloween Concert, czyli muzyczny wieczór połączony z tematycznym halloweenowym jedzeniem oraz niespodziankami dla przebranych gości.

W drodze powrotnej można zajść do Kina Kameralne Cafe, gdzie o godz. 23 odbędzie się premierowy pokaz mrocznego horroru "Dobry Piesek". To jeden z tych filmów, który nie straszy widzów wprost, ale przez cały czas buduje w nich uczucie narastającego dyskomfortu...

Upiorny dom na Jaśkowej Dolinie znowu straszy Upiorny dom na Jaśkowej Dolinie znowu straszy
W gdyńskim Haremie także ma się odbyć Najstraszniejsza impreza roku. Do godz. 23 za darmo wchodzą osoby, które potwierdzą listę na Facebooku klubu.

Meksykańska fiesta i konkurs jedzenia piekielnie ostrych papryczekW Trójmieście odbywały się już konkursy jedzenia ostrych papryczek. Tu wydarzenie z 2018 r. w Protokulturze. W Trójmieście odbywały się już konkursy jedzenia ostrych papryczek. Tu wydarzenie z 2018 r. w Protokulturze.
Co prawda będzie już po Halloween, ale Food Hall Montownia 2 listopada zaprasza na imprezę w klimacie Dia de Muertos, czyli wciąż motywem przewodnim będzie mrok i duchy, jednak w lekkim wydaniu.

Día de Muertos to święto, które celebruje radość, ponieważ dla Meksykanów stanowi okazję do ponownego spotkania z duszami swoich bliskich, którzy odeszli. Wierzą, że dusze te przybywają na ziemię, ciesząc się życiem i towarzystwem swoich najbliższych. Dlatego cmentarze świecą jasnym światłem, a ludzie świętują, jedzą, piją, rozmawiają, wspominają i nawet śpiewają, aby uczcić i celebrować życie.

W programie atrakcje dla dzieci, w tym słynna piniata, oraz dla dorosłych. Tu szczególnie ciekawie zapowiada się konkurs jedzenia ostrych papryczek Spicy Challenge. Zawody będą podzielone na 6 poziomów ostrości, a osoba, która wytrwa do samego końca i przełknie najostrzejsze papryczki, zdobędzie nagrodę. Udział w konkursie jest możliwy po wcześniejszym zgłoszeniu na adres: media@foodhallpoland.pl z dopiskiem Spicy Challenge.

Konkurs jedzenia ostrych papryczek w Protokulturze (2018 rok)

osa

Wydarzenia

Spicy Challenge | Dia de Muertos

degustacja

Dia de Muertos | Meksykańska fiesta

warsztaty, pokaz

Wydarzenia

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (42)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Wydarzenia

Body Worlds Vital - wystawa human body (73 opinie)

(73 opinie)
65 - 75 zł
wystawa

Festiwal Remcon 2024 (13 opinii)

(13 opinii)
70 - 130 zł
warsztaty, zlot, gry

Ralph Kaminski & MBBiTW | To bal jest nad balem (7 opinii)

(7 opinii)
109 - 209 zł
Kup bilet
pop

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Jedna z legend dotyczących Świętego Patryka mówi o wypędzeniu z Irlandii: