• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

"Hejka, tu Lenka" w Alfa Centrum

27 maja 2022 
Lenka jest jedną z najmłodszych twórczyń na polskim YouTubie. Na jej kanale widzowie mogą odnaleźć testy i recenzje wspaniałych zabawek oraz ciekawe przygody Lenki, które spełniają rolę bajek dla dzieci. Lenka jest jedną z najmłodszych twórczyń na polskim YouTubie. Na jej kanale widzowie mogą odnaleźć testy i recenzje wspaniałych zabawek oraz ciekawe przygody Lenki, które spełniają rolę bajek dla dzieci.

Jedna z najpopularniejszych dziecięcych youtuberek już 28 maja spotka się ze swoimi fanami w Alfa Centrum. To niepowtarzalna okazja, aby zrobić sobie selfie i uzyskać autograf od gwiazdy, którą podziwiają na kanale YouTube miliony użytkowników. Podczas imprezy będzie można zdobyć książkę "Hejka, tu Lenka", a w specjalnym konkursie zorganizowanym w mediach społecznościowych galerii wygrać indywidualne spotkanie z Lenką.Każda premiera familijnego videobloga "Hejka, tu Lenka" - opowiadającego o rodzinnych, szkolnych oraz koleżeńskich perypetiach Lenki i jej najbliższych - bije rekordy popularności. Trudno więc sobie wyobrazić większą atrakcję od spotkania swojej idolki na żywo!

"Hejka, tu Lenka"Już w sobotę, 28 maja, w godz. 12-16 w Alfa Centrum Lenka opowie o początkach swojej kariery na kanale YouTube i zdradzi, skąd czerpie pomysły na scenariusze filmików. Będzie czas na autografy i wspólne zdjęcia, a także wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli także możliwość zadawania pytań swojej ulubionej youtuberce, a trzech szczęśliwców, którzy wcześniej wezmą udział w konkursie na Facebooku Alfa Centrum, poznają Lenkę osobiście podczas indywidualnego spotkania.

Lenka zaprasza fanów do Alfa Centrum

Mnóstwo atrakcji z okazji Dnia DzieckaW związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka w Alfa Centrum zaplanowano wiele niespodzianek dla najmłodszych.

- Z tej okazji nasi najemcy przygotowali specjalne oferty i propozycje prezentowe, aby ułatwić rodzicom wybór upominków dla swoich pociech - mówi Lech Polański, Shopping Centre Director Alfa Centrum Gdańsk. - Zapraszamy też całe rodziny na wyjątkowe spotkanie z Lenką, gwiazdą Internetu, która podbiła serca swoich rówieśników. Jestem przekonany, że świętowanie w takim towarzystwie na długo pozostanie w pamięci małych mieszkańców naszego miasta.

Zrób zakupy, odbierz nagrodyTo jeszcze nie koniec niespodzianek, które Alfa Centrum przygotowało dla dzieci tego dnia! Przy okazji robienia zakupów 28 maja w godz. 11-18 będzie też można zdobyć książkę "Hejka, tu Lenka" podpisaną przez samą autorkę (maksymalnie trzy paragony o wartości min. 300 zł) lub modny i praktyczny plecak (maksymalnie dwa paragony o wartości min. 150 zł). Aby odebrać nagrodę, trzeba również zapisać się do programu lojalnościowego Alfa Bonus Club, w którym na klientów czekają dodatkowe zniżki, promocje i jeszcze wiele innych nagród.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Wydarzenia

Lenka w Alfa Centrum

spotkanie

Miejsca

 

Wydarzenia

Sopot Jazz Festival 2022 - dzień I

jazz

Koncert Muzyki Filmowej i Epickiej

muzyka filmowa

T. LOVE

rock / punk

Nowe Lokale

Najczęściej czytane

Sprawdź się

Sprawdź się

Co jest tematem przewodnim gdańskiej imprezy Baltic Games?