Wydarzenie

Hot Angels Party

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 kwietnia 2017 (piątek)
godzina:
21:00
miejsce:

Miasto Aniołów  mapa

adres:
Gdańsk, Chmielna 26
bilety:
10 zł

Piątki, piąteczki, piątunie, to dni, w które naprawdę warto przyjąć ze znajomymi do Miasta Aniołów. Specjalnie na ten piątek zaprosiliśmy dawno nie widzianą na naszej scenie laureatkę sprzed dwóch lat finału konkursu semestralnego karaoke, Patrycję Mizerską.W trakcie imprezy będzie dośpiewywała, improwizując, (co wyśmienicie potrafi) do naszego Rezydenta. Patrycja Mizerska to wokalistka warszawskiego prog. rockowego zespołu Archangelica z którym wydała płytę jesienią 2016 roku ,, Tomorrow starts today''. Można było ją zobaczyć w The Voice of Poland III ( drużyna Edyty Górniak) oraz Must be the music 11. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych.

Różnorodna muzyka dla każdego, super klimat i te promocje przez całą imprezę, którymi "bijemy wszystkich na głowę". Zapraszamy serdecznie naszych fanów, a w szczególności tych, którzy polubili piątkowe before z afterem w Mieście Aniołów.

Szukasz miejscówki, żeby miło i sympatycznie spędzić ten poświąteczny weekend? Zaczynamy od piątkowej, Hot Angels Party w Mieście Aniołów!

Stare hity pomieszane z energetyczną dawką klubowych rytmów oraz oldschoole lat 70,80 i 90 - tych i pierwszej dekady XXI wieku. Nie zabraknie też najnowszych hitów muzyki disco.

Za konsoletą nasz Rezydent - Funk Dee, wspierany przez piękną i mega uzdolnioną artystkę - Patrycję. Ten wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju duet, postara się stworzyć super klimat na piątkowy wieczór i noc.

Nie szukajcie innych before-ów, u nas before z afterem w tym samym mega klimacie z mieszanką różnych stylów i gatunków muzycznych. Kto jeszcze nie zawitał do Miasta

Aniołów w piątkowe wieczory, ten niech żałuje i szybko nadrabia stracony czas. Miasto Aniołów wita Was, nie siedźcie w domu, u nas czekają wyjątkowe atrakcje.

W tym dniu na pewno zabraknie wolnych stolików, więc rezerwacja wysoce wskazana.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow 
Informacje o innych imprezach i wydarzeniach na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje stolików 58 768 58 31

Patrycja Mizerska - Studentka III roku na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na profilu wokalno-aktorskim, specjalność musical w klasie prof. Ryszarda Minkiewicza i dr Krzysztofa Bobrzeckiego. Od roku wokalistka warszawskiego prog rockowego zespołu Archangelica z którym wydała płytę jesienią 2016 roku ,,Tomorrow starts today''. Można było ją zobaczyć w The Voice of Poland III ( drużyna Edyty Górniak) oraz Must be the music 11. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. W 2012 roku była również stypendystką programu stypendialnego "Dolny Śląsk". Była wokalistką zespołu rockowego Poxy Life. Nagrywała piosenki do bajek dla dzieci przy współpracy z wydawnictwem ,,Astrum'' we Wrocławiu. Użyczała również głosu nagrywając zapowiedzi dj, intra oraz jingle reklamowe na event III Sudety Sound electro city.

Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich dj'i jest rezydentem tamtejszego Monaco Club, a od niedawna również gdańskiego klubu Miasto Aniołów. Swoje pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami DJ-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, przede wszystkim house, deep house, mashup, rnb. Dodatkowo Funk Dee został członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu.

MEGA PROMOCJE, przez cały czas trwania imprezy:
500 ml Okocim i Carlsberg - 5.00 PLN
40 ml wódki Bols - 4.00 PLN
40 ml whisky Grant's - 7.00 PLN


Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP. 

Wstęp do 23:00 FREE, później 10 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez