Wydarzenie

Igor Falecki & goście

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
30 marca 2017 (czwartek)
godzina:
21:00
miejsce:

Teatr BOTO  mapa

adres:
Sopot, Bohaterów Monte Cassino 54B
bilety:
Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.
PATRONAT

Czwartki jazzowe, jamowe, awangardowe w Sopocie to już tradycja, a my postaramy się ją godnie kontynuować!Zapraszamy serdecznie na BOTO Wild Jam with Wild Turkey czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny, okraszone smakiem i zapachem bourbonu "dzikiego indyka".

Scena BOTO jest otwarta dla każdego, kto czuje, że chciałby wyruszyć z nami w muzyczną podróż. Jednak każda przestrzeń potrzebuje swojego gospodarza, a w tym tygodniu będzie nim Igor Falecki, który wystąpi w składzie:

IGOR FALECKI- perkusja
ARTUR FALECKI - gitara elektryczna
IREK WOJTCZAK - saksofon
JANUSZ WAWRZYNOWICZ - kontrabas
& Goście

Wstęp: 20 zł
1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey na lodzie lub w towarzystwie do odbioru w barotece (kolejne będzie można złapać w promocyjnej cenie).
Muzycy biorący udział w jam session - wstęp wolny.
Ilość miejsc ograniczona, zachęcamy do zakupów online.

Igor Falecki - perkusista, ur.8.02.2002 w Gdańsku. Uczy się w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. w Gdańsku. Potrójny stypendysta: Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego,Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Miasta Gdańska.

W roku 2006, 2007, 2008 oraz 2009 czytelnicy magazynu ''Top Drummer'' nadali mu tytuł Perkusisty Roku w kategorii "Nowa Nadzieja". Ponadto, w 2009r. został również obdarzony innym tytułem - "Menschen 2009" - nadanym mu przez niemiecką stację telewizyjną ZDF, zaś w 2014r. znalazł się z kolei w prestiżowymgronie 30-tu polskich perkusistów, którzy według czytelników magazynu "Perkusista'' wywarli i wywierają największy wpływ na kolejne pokolenia bębniarzy. Prócz tego, również w 2014 roku, ale tym razem pozabranżowa, ogólnopolska "Gazeta Wyborcza" umieściła go w gronie "20 najbardziej wpływowych nastolatków". Z kolei w 2017r., jako najmłodszy z bębniarzy, zaliczony został do prestiżowego grona 101 Polskich Perkusistów Wszech Czasów magazynu "Perkusista".

Talent Igora został szybko zauważony na świecie, czego efektem były kontrakty z tak uznanymi producentami sprzętu perkusyjnego jak: Sabian, DWDrums, Vic Firth, Cympad, Remo, Hardcases. Producent pałek - wydał limitowaną wersję swojego produktu z autografem Igora. W 2015 wydał swoją debiutancką płytę Classic. Występował i współpracował z takimi muzykami jak: Michał Urbaniak,Radzimir Dębski (JIMEK), L.U.C, Aaron Spears, Eric Moore, Tony Royster Jr., Federico Malaman, Cody Wright, Melvin Taylor, Kaliber 44, NOSPR, Cappella Gedanensis.

Występował na: Solidarity of Arts, NAMM Show California, Musikmesse we Frankfurcie, Expo Saragossa, Mapex Drummer of Tomorrow, International Drummer Carnival in Budapest, Dresdner Drum Festival, EHF Euro 2016, PFF in America Chicago oraz pokazach perkusyjnych w Hong Kongu.

Igor wystąpił w wielu telewizjach świata t.j. CNN, ABC, CBS, ESTAR NY ASAHI, NRK,ORF, ZDF, RTL,MTV, CANAL+, ARD DW. Dzięki mediom, głównie Internetowi i serwisowi You Tube, Igora Faleckiego zobaczyło ok.200 mln. ludzi na całym świecie.
BOTO Wild Jam: Grzegorz Sycz & goście

2 listopada 2017 (czwartek) godz. 21:00

Sopot,
koncerty
bilety 20 zł
Boto Wild Jam: Mathisen/Breistein Mutant & goście

16 listopada 2017 (czwartek) godz. 21:00

Sopot,
koncerty
bilety 20 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez