Wydarzenie

Jamajskie Warsztaty Dancehall

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
25 marca 2017 (sobota)
godzina:
12:30
miejsce:

Scena Muzyczna Gdańsk  mapa

adres:
Gdańsk, Powstańców Warszawskich 25
bilety:
- szczegóły w opisie
PATRONAT

Zapraszamy na Jamajskie Warsztaty Dancehall! Przed nami intensywne trzygodzinne warsztaty z Darią! Mamy wyjątkową okazję nauczyć się nowych kroków pod okiem Darii Zulewskiej, która chce przekazać swoje doświadczenie nabyte podczas warsztatów dancehall na Jamajce!


Na imprezie, będzie można rozwijać swoje umiejętności taneczne zdobywać wiedzę o kulturze tańca i poznać miejsce, w którym z powodzeniem są prowadzone zajęcia Dancehall - Scenę Muzyczną GAK.

Dancehall to energiczny i ekspresyjny styl tańca dający dużo radości i swobody w ciele. Na naszych warsztatach nauczysz się podstawowych kroków, choreografii, a przede wszystkim groove-u i feel-ingu. Będzie to dancehall oldschoolowy, który zapoczątkował miłość w naszych sercach do tego stylu i newschoolowy, który tańczy cała Polska i reszta Świata prosto z Jamajki.

Daria Zulewska - wszechstronna tancerka, swoją przygodę z tańcem zaczęła mając 8 lat, tańczyła takie style jak hip-hop, house, afro, tańce standardowe i latynoamerykańskie. Specjalizuje się w tańcu dancehall od 6 lat. Kulturę tańca poznawała na ulicach Jamajki.

Szkoliła się u światowych ikon dancehall'u takich jak: Boysie Roses, Orville Hall, Dansa Bling, Team Magnificent, Andre Cosmic, Craig Black Eagle, Freshh Diceja, DHQ Nickeisha, DHQ Latesha,
Informacja o biletach:
Koszt warsztatów to:
35 zł za 1,5 godziny
60 zł FULL PASS za 3 godziny
Taniec Brzucha & Shakira Style!

26 sierpnia 2017 - 30 czerwca 2018 godz. 00:00

targi, konferencje
bilety 25 zł
Kipisamba! - graj z nami Sambę

w każdy czwartek godz. 18:00

targi, konferencje
bilety 10 zł
ulgowy 10 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez