Wydarzenie

Julia Pietrucha

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
8 kwietnia 2017 (sobota)
godzina:
20:00
miejsce:

Teatr Szekspirowski  mapa

adres:
Gdańsk, Wojciecha Bogusławskiego 1
bilety:
80, 60, 50 zł - szczegóły w opisie
Bilety wyprzedane
PATRONAT

Materiał ze znakomicie przyjętej płyty "Parsley" można będzie usłyszeć w Gdańsku 8 kwietnia 2017 roku.Pietrucha zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album "Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele.

Cały pierwszy nakład został błyskawicznie wyprzedany, a tytuł znalazł się pośród najpopularniejszych w serwisie iTunes. Sam album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający. Następstwem udanego debiutu było zaproszenie na Open'er Festival, gdzie pierwszy (!!!) koncert Artystki z entuzjazmem przyjęła ponad tysięczna publiczność.

W kolejnych tygodniach singiel "On My Own", promujący płytę "Parsley" na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia.

Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała także Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką - Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa - Debiut, za "unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej".

Po zagraniu kilku koncertów Julia ruszyła jesienią 2016 w regularną klubową trasę koncertową, która okazała się ogromnym sukcesem. Większość koncertów wyprzedała się błyskawicznie, a w wielu miastach zespół, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, wystąpił dwa razy tego samego dnia.

Do dziś, niewiele ponad pół roku po premierze, Julia samodzielnie, wyłącznie za pośrednictwem swojej strony internetowej, sprzedała ponad 8000 płyt, jej utwory cieszą się ogromną popularnością w serwisach cyfrowych.

Informacja o biletach:
Bilety w cenie: 80 zł parter – miejsca siedzące, 60 zł galerie frontowe, 50 zł galerie boczne są dostępne w kasie GTS, ul. W. Bogusławskiego, w godz. 14:00 – 19:00 oraz online: http://teatrszekspirowski.pl/kup-bilet

Przeczytaj także

 • Znakomity show Pietruchy i jej "warzywniaka"
  9 kwietnia 2017 (53 opinie)

  Nazwanie sobotniego występu Julii Pietruchy w Teatrze Szekspirowskim koncertem byłoby wielkim faux pas, ponieważ wokalistka i jej zespół zaprezentowali publiczności prawdziwe show....

Zdjęcia

  Dodaj zdjęcie

  Opinie (4)

  Dodaj opinię

  Dodaj opinię

  Odpowiedz

  Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
  13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
  zamknij

  Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

  - jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

  Kalendarz imprez

  kalendarz

  Najczęściej czytane

  Zdjęcia z imprez