Wydarzenie

stat

Kabaret Smile

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 lutego 2018 (środa)
godzina:
17:30, 20:30
miejsce:

Sala Koncertowa Portu Gdynia  mapa

adres:
Gdynia, Rotterdamska 9
organizator:
Impresariat 34art
bilety:
75-95 zł
PATRONAT

Artyści z Kabaretu Smile zapraszają na swój zupełnie nowy program pt. "To się nadaje do kabaretu". To laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu Smile. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci - "to się nadaje do kabaretu!".

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier.

Swoimi skeczami bawią widzów od wielu lat a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele od publiczności. Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
Kabaret Młodych Panów - Bogowie
mar 1

czwartek, godz. 20:00 - 21:30

bilety 79-95 zł
Kup bilet
Kabaret Smile - Nowy program
kwi 22

niedziela, godz. 16:00, 19:00

bilety 75-95  zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie (17)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)