Wydarzenie

stat

Kabaret Smile (17 opinii)

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 lutego 2018 (środa)
godzina:
17:30, 20:30
miejsce:

Sala Koncertowa Portu Gdynia  mapa

adres:
Gdynia, Rotterdamska 9
organizator:
Impresariat 34art
bilety:
75-95 zł
PATRONAT

Artyści z Kabaretu Smile zapraszają na swój zupełnie nowy program pt. "To się nadaje do kabaretu". To laboratoryjna mieszanka codziennych sytuacji, ponadczasowych tematów i przerysowanych postaci, które niesamowicie bawią każdego z nas.W tym właśnie programie powraca wyczekiwana Bożena i jej mąż Merlin. Nowe perypetie tej zwariowanej pary to tylko część programu Kabaretu Smile. Nowe skecze, piosenki, gagi, puenty i inne odczynniki tworzą wybuchową reakcję. Na sali co chwila wybucha salwa śmiechu, po której przychodzi chwila zadumy i myśl: "Faktycznie. Tak jest też w moim życiu!".

Odwiedziny w szpitalu, zaległości w abonamencie rtv, współczesne plotki kontra hejterzy, facet w kuchni, życie ulicy, czy też odmienne pojmowanie rzeczywistości przez dorosłych i przez dzieci - "to się nadaje do kabaretu!".

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier.

Swoimi skeczami bawią widzów od wielu lat a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele od publiczności. Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne. Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny.
bilety 55-95 zł
Kup bilet
bilety 89-109 zł
Kup bilet
Dodaj zdjęcie

Opinie (17)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej klikane (7 dni)