Wydarzenie

Kandace Springs / Ladies' Jazz Festival 2017

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
21 sierpnia 2017 (poniedziałek)
godzina:
20:00
miejsce:

Filharmonia Kaszubska

adres:
Wejherowo, Jana III Sobieskiego 255
bilety:
89 - 149 zł - szczegóły w opisie
PATRONAT

Jej głos może roztopić śniegi - powiedział Prince. Debiutowała płytą - od razu w Blue Note. Współpracuje z Larry Kleinem - producentem m.in. Melody Gardot, Lizz Wright, Herbiego Hancocka, Kandace Spirngs po raz pierwszy w Polsce. Fenomenalna Kandace Springs po raz pierwszy w Polsce!Prince zaprosił ją do wspólnego wykonania Purple Rain w trzydziestą rocznicę wydania krążka, udzielała się na głośnym przeboju Sama Smitha Stay with me. Sama przyznaje się do wpływów Billie Holiday, Niny Simone, Elly Fitzgerald, Roberty Flack i Norah Jones. W jej utworach odnajdziemy jazz, soul, R&B, pop, a także elementy hip hopu. Ma raptem 27 lat i już jej płytę wydaje Blue Note!

Larry Klein, producent m.in. Herbie Hancocka, Joni Mitchell, Melody Gardot czy Lizz Wrigtht powiedział "kupiła mnie już pierwszą piosenką, którą mi zaśpiewała, a jej dymny głos wespół z frazą i ponad wiek mądrą interpretacją chwyciły mnie natychmiast". To właśnie on wyprodukował jej płytę Soul Eyes, z która artystka przyjedzie na pierwszy i jedyny w tym roku koncert w Polsce, który odbędzie się w ramach Ladies' Jazz Festival 2017.

 
Informacja o biletach:
dostępne na http://www.wck.org.pl/koncerty/opis/4487-kandace-springs-ladies-039-jazz-festival-2017.html

W ramach imprezy

Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Kalendarz imprez

kalendarz

Najczęściej czytane

Zdjęcia z imprez